top of page

Zoptymalizować energię w biurze — spotkanie Grupy ds. Workplace


Grupy ds. Workplace w formule Q&A nabierają tempa. Po dużym zainteresowaniu, jakim cieszyło się wydarzenie hybrydowe dotyczące zastosowania AI w biurze, na warsztat bierzemy optymalizację energetyczną. Porozmawiamy o niej już 2 czerwca.


Oszczędność energii w ostatnim czasie jest celem wszystkich organizacji z co najmniej dwóch powodów: jej coraz wyższych cen i ekologicznego kierunku, w jakim podążają dziś korporacje. Dziś chyba już wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości zdają sobie sprawę z tego, że jest on nieuchronny.


W dobie pracy hybrydowej wielu office i facility managerów zarządzających przestrzeniami biurowymi chce osiągnąć jak największą efektywność w zakresie energii elektrycznej. Niekiedy zmagają się w związku z tym z wieloma wyzwaniami, które wiążą się z wdrożeniem właściwych działań, a także prowadzeniem odpowiednich wymagań właścicielom budynków.


Właśnie dlatego Grupa ds. Workplace działająca pod egidą Polskiej Rady Facility Management pod przewodnictwem Niny Jasiewicz (https://www.prfm.pl/single-post/poznaj-do%C5%9Bwiadczon%C4%85-liderk%C4%99-ds-workplace) postanowiła rozwiązać wszelkie wątpliwości kolegów po fachu z tego zakresu. Naszym gościem specjalnym będzie Andrzej Osiak reprezentujący firmę ENGIE (czytaj więcej: https://www.prfm.pl/single-post/umiar-energetyczny-kompromis-pomi%C4%99dzy-oszcz%C4%99dzaniem-energii-a-komfortem), która jest członkiem PRFM. Podczas hybrydowego spotkania, które stacjonarnie odbędzie się w biurze firmy Sony przy ul. Ogrodowej 58 (biurowiec City Gate), odpowie on na wszystkie pytania nurtujące specjalistów ds. Workplace w ostatnim czasie.


Wydarzenie będzie można też śledzić online. Osoby, które nie są delegatami PRFM, a chciałaby uczestniczyć w spotkaniu, mogą się na nie zapisać pod mailem: angelikamajkut@prfm.pl
Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page