top of page

Poznaj doświadczoną liderkę ds. WorkplaceJeśli dostarczanie udogodnień dla użytkowników budynków uważasz za swój priorytet i chcesz uczyć się od najlepszych, PRFM jest dla Ciebie idealną organizacją. W swoich szeregach skupiamy krajowej i światowej klasy specjalistów. Żywym dowodem na to, jest działalność Niny Jasiewicz, od lat zaangażowanej w działalność stowarzyszenia. To wybitna ekspertka z zakresu budowania środowiska pracy o międzynarodowym doświadczeniu, regularnie dzieląca się swoją wiedzą na spotkaniach Grupy Workplace, której ma okazję przewodniczyć.


Bogata wiedza i doświadczenie Niny zostały docenione w strukturach PRFM, dlatego pełni ona funkcję Członkini Zarządu. Eksperci z branży nieruchomości wysoko cenią sobie cenią jej działalność i zaangażowanie w obszarze FM, o czym świadczy fakt, że w 2021 roku została uhonorowana tytułem Top Woman in Real Estate w tej kategorii.


Grupa ds. Workplace pod skrzydłami Niny nieustannie się rozwija, poszerzając się o kolejnych delegatów i przygotowując coraz to ciekawsze projekty dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie przestrzenią biurową. Na swoim koncie eksperci ds. Workplace mają już trzy wartościowe publikacje z zakresu profesjonalnego zarządzania środowiskiem pracy.


Wkład Niny w promocję dobrych praktyk w branży FM jest bezcenny, a to m.in. dlatego, że jest z nią związana niemalże od jej początków w Polsce, zarówno po stronie dostawcy usług FM (ISS Facility Services) jak i klienta. . Obecnie odpowiada za zarządzanie przestrzeniami biurowymi w Niemczech oraz krajach Europy Wschodniej w jednym z największych koncernów farmaceutycznych MSD (Merck Sharp & Dohme) . wcześniej przez wiele lat Nina odpowiadała za przestrzenie biurowe w krajach Europy Wschodniej i Nordyckich w jednej z największych firm w branży FCMG, Unilever. Wartość, jaka płynie z międzynarodowego doświadczenia naszej ekspertki jest nieoceniona dla członków Grupy ds. Workplace, którzy mogą poznać sposób myślenia o środowisku pracy w innych krajach, a także uczyć się praktyk od najlepszych.


Już wkrótce Grupa ds. Workplace planuje premierę kolejnego opracowania, które pomoże w codziennej pracy wielu osobom planującym zmianę środowiska pracy. Zapraszamy do śledzenia naszej strony!


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page