top of page

Grupa ds. Workplace wraca ze spotkaniami o ESG


Spotkanie odbędzie się w ISS Hub


Grupa ds. Workplace wraca z impetem ze spotkaniami o ESG! Już wkrótce, bo 7 marca w godz. 12.00-14.00 odbędzie się jej pierwsze spotkanie w 2024. Odbędzie się nie byle gdzie, bo w ISS Hub w Fabryce Norblina.


To pierwsze biuro na świecie z certyfikacją „Platinum” w obszarze udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami. Zostało ono poddane ewaluacji Mobility Mojo, organizacji analizującej dostępność przestrzeni i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.


Wydarzenie tradycyjnie już obędzie się w formule Q&A, która poza prezentacją eksperta umożliwia zadawanie mu wielu pytań, które nurtują uczestników. Dodatkowo eksperci ISS odpowiedzialni za koncepcję i realizację tej przestrzeni zapraszają na krótką wycieczkę po ich niezwykłym biurze.


Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć osobiście w spotkaniu, mogą połączyć się online i wziąć udział w części „teoretycznej”, a więc krótkim wykładzie i sesji Q&A.


Grupa ds. Workplace pod przewodnictwem Niny Jasiewicz prężnie działa na rzecz promocji rozwiązań ESG w biurach w ramach spotkań ze specjalistami w tym obszarze.


Jeśli chcesz brać udział w tego typu wydarzeniach, to dołącz do nas! Pierwsze spotkanie zawsze ma charakter zapoznawczy i nie wiąże się z koniecznością zostania Delegatem PRFM! A więc nie ma na co czekać. Zgłoś się! Wystarczy napisać krótkiego maila do project managerki PRFM: angelikamajkut@prfm.pl

Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page