top of page

Już wkrótce premiera raportu o strategicznym FM!


Polska Rada Facility Management we współpracy z Seweryną Afanasjew MRICS, prezesem zarządu RICS Polska i członkiem zarządu RICS World Europe Board, wieloletnią ekspertką z branży nieruchomości komercyjnych opracowała unikalny raport dotyczący strategicznej roli Facility Managementu. Premiera dokumentu zaplanowana została na listopad.


Opracowanie omawia wpływ kluczowych trendów na branżę FM. Podejmuje m.in. tematykę taką jak walka o talenty, zrównoważony rozwój i ryzyko klimatyczne, a także wpływ pandemii na usługi FM w poszczególnych typach obiektów. Przede wszystkim jednak definiuje, czym jest strategiczny FM i jaką rolę pełni w organizacji. Dodatkowo raport przedstawia kluczowe współcześnie aspekty związane z cyfrową transformacją w nieruchomościach FM.


Ogromnym atutem publikacji są wypowiedzi czołowych przedstawicieli branży FM - zarówno od strony dostawców, wśród nich wymienić możemy takie osoby jak: Wojciech Pawłowski, Managing Director z Dussmann, Maciej Wąsek, CEO Poland and Baltics, ISS, Andrzej Zalega, prezes zarządu PZN, dr Łukasz Siudak, CEO, Strabag PFS, Lech Wodecki, CEO Apleona i wielu innych, jak i zamawiających np. Andrzej Szpura z Signify, Maciej Kryda, Head of Facility Management, Sanofi czy Paweł Dziedzina, dyrektor Departamentu Zarządzania Środowiskiem Pracy, Santander Bank Polska i innych. Dzięki temu można zobaczyć, jak rola FM zmieniała się na przestrzeni lat i jakie kluczowe trendy w tym obszarze będą mieć znaczenie w najbliższym czasie.


Raport będzie miał premierę już w listopadzie.


Więcej informacji o nim można przeczytać w artykule, który ukazał się w magazynie “Obiekty”: https://view.obiekty.org/strategiczny-wymiar-fm-u/0836805001661931432?p=1


コメント


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page