top of page

Człowiek w centrum działań FMZnaczenie nieruchomości komercyjnych przechodzi redefinicję – płynnie wchodzą one w nową erę realizacji potrzeb użytkowników. Coraz rzadziej postrzega się je wyłącznie przez pryzmat zwykłego aktywa i źródła przychodów. Zarządzanie nieruchomościami nie ogranicza się wyłącznie do dbałości o konstrukcję, instalacje czy estetykę budynków.


Obsługiwanie powierzchni biurowych oznacza troskę o tych, którzy w nich pracują, spędzają czas i korzystają z oferowanych przez nie udogodnień. Z punktu widzenia FM, człowiek zajmuje pierwsze miejsce w zarządzaniu obiektami. W przypadku ISS, członka PRFM, ma to wyjątkowe znaczenie –  skandynawska firma wdraża rozwiązania podnoszące dostępność miejsca pracy, a za sprawą swoich usług czyni je bardziej przyjemnymi i produktywnymi.


Pod skrzydłami nowych polskich liderów marka skupia coraz większe grono doświadczonych ekspertów w obszarze FM. Nie powinno nas to jednak dziwić. W końcu jest wiodącą firmą w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami, świadcząc usługi zintegrowane (Integrated Facility Services, IFS). Ich ekspertyza rozciąga się na różnorodne obiekty — od biur i zakładów produkcyjnych po centra logistyczne i parki magazynowo-produkcyjne.


Poprzez ścisłą współpracę z klientami dążymy do zapewnienia takich warunków w budynkach, które nie tylko są przyjazne dla użytkowników, ale także inspirują do tworzenia w pełni zaangażowanych zespołów.


Za priorytet stawiamy sobie też minimalizację negatywnego wpływu swojej działalności na środowisko.


Podczas gdy nieruchomości komercyjne przechodzą ewolucję, rolą liderów naszej branży jest podążanie za tymi zmianami. Chodzi jednak nie tylko o sam proces adaptacji budynków, ale i o kształtowanie ich przyszłości.


Jest to szczególnie aktualne, teraz kiedy w świetle pandemii COVID-19, branża FM stała się kluczowym elementem w tworzeniu bezpiecznych, przyjaznych i włączających miejsc pracy — mówi Piotr Stachowiak, CCO, ISS Poland & Baltics.


Według koncepcji liderów firmy, prawdziwa wartość budynku wykracza poza jego fizyczne granice. To przestrzeń, w której ludzie komunikują się, rozwijają i tworzą wartość dla organizacji. Właściwa atmosfera i kultura w miejscu pracy są niezbędne dla długoterminowego sukcesu każdej firmy.


ISS nieustannie się rozwija, o czym świadczy m.in. zaangażowanie jej specjalistów w działania Grupy ds. Workplace w ramach partnerstwa z PRFM. Jan Pawlik, Workplace Management Director, i Katarzyna Lubaś, Solution Manager Office Sector, wnoszą do pracy Grupy wiedzę z takich obszarów jak Workplace, People & Culture czy New Technologies.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page