top of page

Biuro w świecie AI — zapraszamy na kolejne Q&A Grupy ds. Workplace


Osoby zarządzające przestrzeniami biurowymi z pewnością zdają sobie sprawę, że ich obszar pracy już wkrótce się zmieni za sprawą AI. Jak będzie wyglądało biuro w najbliższych latach? Jak nim zarządzać? Jakie rozwiązania lada chwila pojawią się na rynku? Na te pytania Grupa ds. Workplace usłyszy odpowiedzi już w najbliższy czwartek 11 maja.


Wprawdzie procesy automatyzacji i robotyzacji już od kilku dobrych lat są na ustach managerów wysokiego szczebla w korporacjach. Jednak wydaje się, że dopiero sukces takich rozwiązań jak ChatGPT i Midjourney sprawił, że nowoczesne rozwiązania trafiły do szerszej świadomości. Chyba niemal wszyscy dostrzegają, że realia świata biznesowego za ich pomocą ulegają nieuchronnej zmianie. Przestrzenie biurowe jako nieodłączna część funkcjonowania działalności zdecydowanej większości organizacji nie stanowią tutaj wyjątku.


Trzeba liczyć się z tym, że niebawem zarówno sam proces projektowania biura, jak i późniejsze nim zarządzanie będzie odbywać się za pomocą narzędzi AI. Nad pionierskim w Polsce rozwiązaniem w tym zakresie pracuje firma Spantium, na której czele stoi — uznany w branży real estate — architekt, Zbigniew Kostrzewa.


To właśnie on na najbliższym spotkaniu Grupy ds. Workplace przedstawi nurtujące w ostatnim czasie tematy administration managerów i pozostałych specjalistów ds. Workplace, którzy regularnie spotykają się w ramach Grupy Roboczej PRFM. Podczas hybrydowego wydarzenia zostaną poruszane takie kwestie jak:

  1. Co zmieni sztuczna inteligencja w zarządzaniu biurami?

  2. Jak będą wyglądały przyszłe procesy biurowe dotyczące zarządzania i najmu?

  3. Poznają przykłady rozwiązań, które aktualnie powstają

Zapowiada się kolejna ciekawa dyskusja w formie Q&A, która odbędzie się już w najbliższy czwartek,

11 maja w godz. 12.00 - 13.00. Stacjonarnie uczestnicy spotkają się w siedzibie firmy MSD przy ul. Chłodnej 51.


Zapisy na wydarzenie pod mailem: angelikamajkut@prfm.pl


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page