Zarząd PRFM z absolutorium za 2019 i nowym Członkiem Zarządu

June 6, 2019

 

 

Walne Zgromadzenie Delegatów PRFM już za nami. 6 czerwca w świetnych humorach i jeszcze lepszych nastrojach, zebrani przystąpili do głosowania porządku obrad po stwierdzeniu kworum przez Komisję Skrutacyjną pod przewodnictwem mecenasa Kamila Stanisławskiego z kancelarii Argon Legal. Bardzo cieszyła wysoka frekwencja wśród Delegatów, jak również jednomyślność podczas podejmowania decyzji.

 

Komisja Rewizyjna obradująca w składzie: Krystyna Helińska, Artur Morawski i Tadeusz Sztop, przeanalizowała sprawozdanie finansowe oraz merytoryczne Zarządu PRFM za 2018 rok i podjęła decyzję o udzieleniu mu absolutorium.

 

Kolejnymi ważnymi punktami omawianymi podczas spotkania było przekazanie Zarządowi PRFM uprawnienia związanego z tworzeniem kryteriów dla różnych poziomów członkowskich. W szczególności dla Obserwatora PRFM, który od tego dnia będzie przeznaczony dla działów FM i RE reprezentujących głównie stronę zamawiającą, dla których świadczenie usług Facility Services lub Facility Management nie jest działalnością podstawową.

 

Zmianie uległy również poziomy opłat członkowskich dla:
Delegata PRFM - 300 PLN/rok, Obserwatora 3500 PLN/ rok.

 

Mamy przyjemność ogłosić, że do Zarządu dołączyła Nina Jasiewicz, reprezentująca stronę zamawiającą w FMie oraz koncern MSD Polska. Swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze Zarząd w budowaniu silnej pozycji po stronie zamawiającego i na poziomie strategicznym. Jej kandydatura została przyjęta jednogłośnie!

 

Walne zgromadzenie w ramach wolnych głosów przyjęło również przez aklamację wniosek o utworzenie Grupy Doradczej ds. Promocji Zawodów Facility Management, której celem będzie dotarcie do nowych adeptów sztuki FM zwłaszcza z poziomu szkół technicznych i liceów.

 

Dziękujemy zgromadzonym i Delegatom za obecność, zaufanie i wsparcie działań Rady. Do zobaczenia za rok!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

III Walne Zgromadzenie Delegatów PRFM ON-LINE. Agenda spotkania

August 22, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2019 by POLISH FACILITY MANAGEMENT COUNCIL.