Facility Manager w zarządzaniu zmianą

June 18, 2018

 

W piątek, 15 czerwca Grupa Robocza ds. Workplace spotkała się w siedzibie Grupy Pracuj. Mimo piątku i wakacyjnej atmosfery frekwencja była wysoka, zatem energiczna Grupa debatowała przez niemal cztery godziny nad kształtem przyszłego Workplace FM Handbook.

 

Wiele uwagi poświęcono najlepszym praktykom facility managera w zarządzaniu zmianą. Członkowie Grupy wskazują na konieczność strategicznego planowania większych przedsięwzięć, jak m. in.: przeprowadzka do nowego biura, znaczące zwiększenie zatrudnienia czy modernizacje miejsca pracy z uwzględnieniem sposobu pracy konkretnych organizacji. Z perspektywy dobrego facility managera ważne jest poznanie realnego zapotrzebowania na powierzchnię pracy jak również współpraca z wieloma działami organizacji (HR, finanse, porozumienie z Zarządem) by zmiany przynosiły korzyści na wielu polach. Ważnym elementem zmian jest również umiejętność ewaluacji podjętych kroków oraz umiejętność dalszego moderowania efektami, by dostosować ich kształt do życia "żywego organizmu" firmy.

 

 

Kolejne spotkanie planowane jest na 28 sierpnia. 

Na zdjęciu uczestnicy spotkania (od lewej): Alicja Janowska, Anna Boruczkowska, Nina Jasiewicz, Krzysztof Kogut, Piotr Orłowski, Alicja Preus, Iwona Pękala, Wojciech Krupa, Ewa Ptaszyńska

Zdjęcie wykonane w salce "Kingsajz" w siedzibie Grupy Pracuj.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

III Walne Zgromadzenie Delegatów PRFM ON-LINE. Agenda spotkania

August 22, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2019 by POLISH FACILITY MANAGEMENT COUNCIL.