top of page

POZNAJ

NOWY ZAWÓD

W JEDEN DZIEŃ

FACILITY MANAGER - POSTAW PIERWSZY KROK NA RYNKU PRACY
różowy Pył

POCZĄTEK TWOJEJ
KARIERY

Pomyśl o tym, że są zawody, o których najprawdopodobniej nigdy nie słyszałeś, a w których możesz się realizować. Poza tym, co najważniejsze, zapewnić Ci godne życie i sprawiać satysfakcję.

różowy Pył
różowy Pył
Kula i rura

01
JESTEŚ PRZED MATURĄ?

Jeszcze nie masz planów na przyszłość?

Kula i rura

02
JESTEŚ PO MATURZE?

Masz ok. 18 lat i chcesz wybrać się na studia? Nie masz pomysłu na przyszły zawód?

Kula i rura

03
JESTEŚ STUDENTEM?

Myślałeś/myślałaś już o tym, jak dorobić na studiach?

Kula i rura

04
SZUKASZ STAŻU LUB PRAKTYKI?

Zastanawiasz się jak zarobić pieniądze i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe?

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ FACILITY MANAGEREM?

  • możesz dobrze zarabiać i prowadzić komfortowe życie

  • otrzymasz szansę rozwoju w zakresach, w których możesz się wyspecjalizować takich jak m.in.: technika i technologia, administracja powierzchni w obiektach, zarządzanie usługami w tym: ochrony, czystości, recepcji czy cateringu.

  • Twoja codzienna praca wpłynie na komfort ludzi pracujących na co dzień w wielu kluczowych dla biznesu organizacjach i budynkach, więc możesz robić coś ważnego, co realnie pomoże innym,

  • Jedną z zalet tej ścieżki zawodowej jest poznanie wielu ciekawych ludzi i obiektów architektury od środka. Dodatkowo może ona, choć nie musi wiązać się podróżami służbowymi, które stanowią ciekawe doświadczenie.

  • Jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł piąć się po szczeblach kariery i jeszcze więcej zarabiać — zdecydowana większość firm FM oferuje możliwość awansu swoim pracownikom, według specjalistów HR z tego obszaru to właśnie specjaliści z danego zakresu są mile widziani jako liderzy zespołów

CO LUDZIE MÓWIĄ
O
 ZAWODZIE 
FAC
ILITY MANAGER

3D Spheres

"Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z nazwą Facility Management pamiętaj, że to dynamicznie rozwijająca się branża istniejąca na rynku już wiele lat. Czy wiedziałeś, że stanowi ona aż ok. 5% PKB

Co to dla Ciebie oznacza?"

Robert Rose, Product Designer

3D Spheres

“Przede wszystkim pewność co do zapotrzebowania na rynku pracy na specjalistów z tego zakresu. Wiesz, co jest dodatkową zaletą? To, że w przeciwieństwie do innych branż ta sytuacja nie zmieni w najbliższych latach!”

Alexa Young, Product Manager

3D Spheres

"Stowarzyszenie wspierające rozwój tej działalności, Polska Rada Facility Management, w 2020 roku wydało raport, który podaje, że w tym sektorze pracuje aż 630 tys. pracowników, czyli więcej niż w tak popularnej ścieżce kariery wybieranej przez młodych ludzi, jaką jest np. budownictwo (450 tys.). Zauważ zatem, że będziesz miał spore możliwości co do wyboru przyszłego pracodawcy — to Ty decydujesz, w jakim miejscu będziesz czuł się najlepiej.."

PRELEGENCI

This is your Team section. Briefly introduce the team then add their bios below. Click here to edit.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym zawodzie? Masz może pytania dotyczące tej ścieżki kariery? A może chciałbyś już teraz podjąć staż lub praktyki w firmie FM?

Logo Png.png

ORGANIZATOR

Akcja organizowana przez Polską Radę Facility Management, zrzeszającą liderów rynku FM

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW

Angelika Majkut

project manager PRFM

angelikamajkut@prfm.pl

+48 533 550 259

Krzysztof Kogut

prezes PRFM

krzysztofkogut@prfm.pl

+48 608 852 900

Zapisz się na Webinar

Dziękujemy za przesłanie!

© 2023 by PRFM

bottom of page