top of page

Zapisz się na webinar podsumowujący najnowszy raport PRFM
Grupa Doradcza ds. Workplace, działająca przy PRFM, podsumowuje 2 lata działalności biur w modelu pracy hybrydowej. Wynikiem rozważań nad tym tematem jest nowy raport przygotowany przez naszych specjalistów w zakresie zarządzania środowiskiem pracy - “Biuro pod znakiem hybrydy”, który swoją premierę będzie miał już wkrótce.


Aby rozwiać wątpliwości, które dotyczą zarówno teraźniejszości, jak i przyszłości funkcjonowania przestrzeni biurowych w modelu pracy hybrydowej eksperci z Grupy Doradczej ds. Workplace postanowili zorganizować specjalny webinar, podczas którego omówią kluczowe zagadnienia z nieopublikowanego jeszcze raportu. Będzie to unikalna okazja do zadania pytań, dotyczących modelu pracy hybrydowej i jego wpływie na przestrzeń biurową.


Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia w godz. 13.00-14.00 i rozpocznie się:

  • krótkim, mocnym wystąpieniem Jana Pawlika, Workplace Management Directora w firmie ISS Facility Services Polska o wpływie strategii organizacji na model pracy.

  • Następnie głos zabierze Karolina Dudek z Colliers Poland z prezentacją dotyczącą tworzącej się definicji pracy hybrydowej.

  • O efektywności pracowników w nowych warunkach pracy opowie Piotr Zatorski, przedstawiciel strony właściciela portfeli nieruchomości, Globalworth.

  • Na koniec wydarzenia czeka nas ciekawa prelekcja reprezentanta sektora bankowego, Marka Andruchowa z Banku BNP Paribas, na temat tego, jak sprawić, by biuro odpowiadało nowym potrzebom pracowników w modelu pracy hybrydowej.


Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak dostosować biuro do aktualnych i przyszłych potrzeb pracowników, zbliżający webinar PRFM jest właśnie dla Ciebie!


Zapisz się na webinar: https://www.prfm.pl/workplace

W razie pytań napisz: angelikamajkut@prfm.pl

Kommentare


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page