top of page

Szukamy kobiet sukcesu w FM


Od kilku dobrych lat w branży FM zaczęło pojawiać się w niej coraz więcej zdolnych ekspertek. Ich umiejętności i kompetencje nie tylko dorównują kolegom z branży, ale często je przewyższają. Od 2021 roku organizatorzy Konkursu Top Woman in Real Estate postanowili wprowadzić kategorię facility management. Zespół PRFM gorąco wspiera tę inicjatywę i zachęca całą branżę do przedstawiania zgłoszeń zdolnych specjalistek.


Polska Rada Facility Management objęła patronatem medialnym kolejną edycję Konkursu Top Woman in Real Estate. Jak już sama jego nazwa wskazuje, ma on na celu wspieranie działalności kobiet w sektorze nieruchomości komercyjnych. Inicjatywa powstała w 2018 roku, a oficjalne ogłoszenie wyników odbywa się podczas corocznej uroczystej Gali.


- Jako stowarzyszenie promujące rozwój branży FM poprzez nasze partnerstwo z organizatorami przedsięwzięcia chcielibyśmy szczególnie docenić zarówno wybitne osiągnięcia kobiet w tym obszarze, jak i ich codzienne, solenne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków. Trzymamy też kciuki za młode adeptki zawodu i ich dynamicznie rozwijające ścieżki kariery - uzasadnia tę decyzję Krzysztof Kogut, prezes stowarzyszenia. Wszystkie osoby współpracujące z kobietami zasługującymi w ich mniemaniu na wyróżnienie mogą zgłosić ich udział w konkursie poprzez stronę organizatora, który już wkrótce planuje uruchomić nabór.


Pierwszą nagrodzoną facility managerką, która otrzymała tytuł Top Woman in Real Estate została Nina Jasiewicz (2021) pełniąca funkcję członkini Zarządu PRFM oraz przewodniczącej Grupy Doradczej ds. Workplace. O bogatym doświadczeniu Niny już pisaliśmy na naszej stronie: https://www.prfm.pl/single-post/poznaj-do%C5%9Bwiadczon%C4%85-liderk%C4%99-ds-workplace


Natomiast w poprzedniej edycji zwyciężczynią okazała się Magdalena Kujawa, pełniąca funkcję młodszego kierownika projektów w firmie, która jest członkiem Polskiej Rady Facility Management - SPIE Building Solutions. Już nie możemy się doczekać, czyje działania zostaną docenione przez jury konkursu w tym roku!


Jeśli chcesz zgłosić kandydatkę do konkursu Top Woman in Real Estate w kategorii facility management, możesz to zrobić poprzez stronę organizatora przedsięwzięcia: https://www.topwoman.pl/zgloszenie-kandydatki/


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page