Nowe zadania Grupy Doradczej ds. WorkplaceW piątek 17 września Grupa Doradcza ds. Workplace spotkała się po raz pierwszy po publikacji raportu Nowa data powrotu do biura, który ukazał się wraz z początkiem września (pobierz: https://www.prfm.pl/nowa-datapowrotu-do-biur). Podsumowując dotychczasowo realizowane przez siebie zadania, eksperci wyznaczyli ścieżkę kolejnych działań.


Następnym wyzwaniem, jakiego podejmie się Grupa Doradcza ds. Workplace będzie praca nad kolejnym opracowaniem, który na praktycznych przykładach z branży zweryfikuje przyjęte niedawno przez organizacje modele pracy w okresie pandemii po surowych zasadach obowiązujących w lockdownach.


Spotkanie poprowadziła przewodnicząca zespołu, Nina Jasiewicz (Merck & Co). Udział w nim wzięli Małgorzata Niewińska (CBRE), Stanisław Szczepanowicz (Herbewo International), Katarzyna Błaszkiewicz (PZN), Karolina Dudek (Forbis Group), Angelika Majkut (PRFM). Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w pracach Grupy ds. Workplace zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: krzysztofkogut@prfm.pl

Wyróżnione posty
Ostatnie posty