top of page

Nowe zadania Grupy Doradczej ds. WorkplaceW piątek 17 września Grupa Doradcza ds. Workplace spotkała się po raz pierwszy po publikacji raportu Nowa data powrotu do biura, który ukazał się wraz z początkiem września (pobierz: https://www.prfm.pl/nowa-datapowrotu-do-biur). Podsumowując dotychczasowo realizowane przez siebie zadania, eksperci wyznaczyli ścieżkę kolejnych działań.


Następnym wyzwaniem, jakiego podejmie się Grupa Doradcza ds. Workplace będzie praca nad kolejnym opracowaniem, który na praktycznych przykładach z branży zweryfikuje przyjęte niedawno przez organizacje modele pracy w okresie pandemii po surowych zasadach obowiązujących w lockdownach.


Spotkanie poprowadziła przewodnicząca zespołu, Nina Jasiewicz (Merck & Co). Udział w nim wzięli Małgorzata Niewińska (CBRE), Stanisław Szczepanowicz (Herbewo International), Katarzyna Błaszkiewicz (PZN), Karolina Dudek (Forbis Group), Angelika Majkut (PRFM). Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w pracach Grupy ds. Workplace zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: krzysztofkogut@prfm.pl

Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page