top of page

Hybrydowe spotkanie Grupy ds. Workplace


Grupa ds. Workplace spotkała się w formie łączącej wydarzenie stacjonarne i online w środę, 24 listopada, by rozmawiać o wyzwaniach związanych z modelem pracy hybrydowej i dostosowaniem do niej przestrzeni. Spotkaniu, które cieszyło się wyjątkowo dużą frekwencją przewodniczyła Nina Jasiewicz, wiceprezes Polskiej Rady Facility Management.


Po raz pierwszy od dłuższego czasu Grupa ds. Workplace spotkała się częściowo stacjonarnie przy ul. Chłodnej 51 w siedzibie firmy Merck&Co. Specjaliści debatowali nad definicją modelu pracy hybrydowej i wyzwaniach, z jakimi muszą aktualnie mierzyć się specjaliści zajmujący się obszarem workplace w organizacjach.


Jednym z nich jest efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowych w organizacjach i pojawiające się pytania: czy i kiedy zdecydować się na podnajem, a także czy konsolidować pracowników w poszczególnych obszarach powierzchni biurowych, by móc zaoszczędzić na kosztach związanych z oświetleniem czy serwisem sprzątającym. Poruszono też problemy związane ze zmniejszaniem powierzchni w wynajmowanych biurach, a także zmianę funkcji biurowych na odpowiadającą nowym czasom.


Grupa pracuje aktualnie nad kontynuacją raportu dotyczącego pierwszych efektów wdrożenia modelu pracy hybrydowej i dostosowania do niego przestrzeni biurowej. Jeśli chcesz wziąć udział w ankiecie wspierającej raport lub zaangażować się w działalność Grupy ds. Workplace napisz lub zadzwoń:angelikamajkut@prfm.pl, 533 550 259


Więcej informacji o działaniach Grupy ds. Workplace dowiesz się na stronie: https://www.prfm.pl/workplace


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page