top of page

Grupa ds. Workplace startuje z cyklem spotkań o ESGStrategia ESG nie schodzi z ust uczestników branży nieruchomości. Ta sytuacja w najbliższym czasie z pewnością nie ulegnie zmianie. Działy administracji i facility managementu w większych firmach od dawna już wdrażają ekologiczne rozwiązania i wciąż myślą o kolejnych. Dlatego też to o nich będziemy rozmawiać na kolejnym spotkaniu Grupy, które odbędzie się hybrydowo 26 października.


Po krótkiej wakacyjnej przerwie Grupa ds. Workplace zaplanowała kolejne spotkania z cyklu Q&A. Formuła została ciepło przyjęta przez jej uczestników, a także osoby, które chciałaby do niej dołączyć. Przewodnicząca Grupy, Nina Jasiewicz przy wsparciu kolegów i koleżanek z zespołu, Jana Pawlika (ISS) i Karoliny Dudek (Colliers Define), głównych autorów opracowania Projektowanie nowego środowiska pracy (które za darmo można ściągnąć tutaj: https://www.prfm.pl/workplace-raport) postanowiła pochylić się nad aspektami ESG i to właśnie im poświęcić najbliższe spotkania.


Naszym pierwszym gościem z cyklu dyskusji o ESG będzie Bartosz Chmielewski z firmy Zero Waste Design, która specjalizuje się w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań do biur i doradztwie przy tworzeniu less waste' owego biura. Bartosz tworzył pierwsze biura, które wdrożyły ideę zero waste w praktyce. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak można chronić środowisko, zjednać sobie proekologicznymi działaniami pracowników, a przy tym sporo zaoszczędzić, to spotkanie jest dla Ciebie. Chciałabyś wziąć w nim udział? Napisz: angelikamajkut@prfm.pl


Gospodarzem spotkania będzie sama przewodnicząca grupy, Nina Jasiewicz, która zaprasza do siedziby swojej firmy, MSD, która mieści się przy ul. Chłodnej w Warszawie. Biuro to powstało przy współpracy z firmą Zero Wase Design i jest doskonałym przykładem na to, jak można stworzyć ekologiczne środowisko pracy. Do spotkania będzie można też dołączyć zdalnie poprzez platformę MS Teams.


Comentários


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page