top of page

Grupa ds. HR startuje z działaniami

Po świąteczno-noworocznej przerwie praca w Polskiej Radzie Facility Management rusza z kopyta ze swoimi działaniami. Tym razem światło reflektorów skupia się na Grupie ds. HR, która pod przewodnictwem nowej liderki, Dagmary Solik spotka się online już w środę, 10 stycznia w godz. 10.00-11.30. 


Dagmara jest związana z PRFM niemal od początku jego istnienia. Może pochwalić się 18-letnim doświadczeniem w pracy dla nieruchomości komercyjnych i dla FM-u w zakresie Learning & Development oraz Talent Management. Więcej o wysokich kompetencjach ekspertki PRFM możesz przeczytać tutaj: https://www.prfm.pl/single-post/dagmara-solik-now%C4%85-szefow%C4%85-grupy-ds-hr


Koncepcja przyjęta przez świeżo upieczoną szefową Grupy zakłada regularne spotkania z uznanymi ekspertami specjalizującymi się z w obszarze zarządzania zespołami. Pierwszymi zaproszonymi przez nią gośćmi są przedstawiciele globalnej firmy Michael Page, która wraz z końcem ubiegłego roku opublikowała materiały dotyczące budżetów przewidzianych na rok 2024, zmian, jakie się dokonują na rynku pracy, a także podsumowania najważniejszych trendów w obszarze rekrutacji.  


Podczas spotkania ekspertki Michael Page, Marta Cymander, Associate Manager obszaru SSC/BPO (Business Services w Polsce) oraz Aleksandra Waltar, Consultant SSC/BPO przedstawią uczestnikom spotkania najważniejsze wnioski dotyczące modelu pracy w Polsce, wyzwań rekrutacyjnych oraz zmian rynkowych. Z kolei Patryk Gorzka Managing Consultant firmy, (z dominującym doświadczeniem w rekrutacji Property & Construction, a od niedawna realizujący także procesy z zakresu finansów/HR/prawa), skomentuje kwestię zatrudnienia pracowników i tematu regionalizacji obszaru Real Estate w kontekście.


Jeśli chcesz dołączyć do działań Grupy lub po prostu wziąć testowo i bez żadnych zobowiązań udział w pierwszym spotkaniu, napisz: angelikamajkut@prfm.pl


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page