top of page

Dagmara Solik nową szefową Grupy ds. HR


Grupa ds. HR wraca do prac na czele z nową przewodniczącą


Grupa ds. HR z powrotem rusza do dynamicznych działań na rzecz branży facility management. Na jej czele stanie doświadczona specjalistka z tego obszaru, Dagmara Solik. Nowa przewodnicząca zespołu może pochwalić się 18-letnim doświadczeniem w pracy dla nieruchomości komercyjnych i dla FM-u w obszarach Learning & Development oraz Talent Management.


W tych obszarach od podstaw budowała i rozwijała zespoły dla międzynarodowych korporacji, zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym. Jest certyfikowanym mentorem, akredytowanym konsultantem metodologii Insights Discovery, Extended DISC oraz trenerem szkoleń miękkich. Specjalizuje się w tworzeniu ścieżek szkoleniowych dla liderów w międzynarodowych organizacjach, rozwoju talentów i sukcesorów oraz indywidualnym mentoringu biznesowym dla członków tzw. senior leadershipu (w szczególności z branży real estate i FM).


Dagmara jest związana z Polską Grupą Facility Management niemal od początku jej powstania, regularnie jako Delegatka brała czynny udział pracach Grupy ds. Workplace, które zaowocowały ważnymi publikacjami dla branży (jak m.in. Projektowanie nowego środowiska pracy). Jaka jest jej wizja działań powierzonego jej zespołu skupionego wokół Polskiej Rady Facility Management?


— Podczas pracy Grupy skupimy się na trzech kluczowych obszarach dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi w FM takich jak: rekrutacja i selekcja, rozwój pracowników, planowanie sukcesji i rozwój talentów. Chciałabym spotykać się z Grupą regularnie co dwa miesiące w formule online. Na spotkania planuję zapraszać ciekawych ekspertów, którzy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Już dziś serdecznie na nie zapraszam — mówi Dagmara Solik, nowa liderka Grupy ds. HR.


Pierwsze spotkanie Grupy ds. HR na czele z nową szefową odbędzie się online 10 stycznia w godz. 10.00-11.30. Już wkrótce więcej szczegółów! Jeśli chcesz do niego dołączyć, napisz na adres: angelikamajkut@prfm.pl


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page