top of page

Eksperci PRFM wystąpili na Kongresie ObiektówEksperci Polskiej Rady Facility Management w licznej reprezentacji pojawili 17 i 18 listopada się podczas Kongresu magazynu Obiekty "U progu nowej dekady".


Wydarzenie prowadzone było przez prezesa Polskiej Rady Facility Management, Krzysztofa Koguta, który na co dzień pełni funkcję redaktora naczelnego interaktywnego czasopisma “Obiekty”. Podczas wydarzenia wystąpiło też dwóch wiceprezesów Rady: Zbigniew Mazurek z firmy MENPRESA, który przedstawił najnowsze dane dotyczące rynku usług FM w Polsce, pochodzące z raportu wydanego przez PRFM: Polski rynek usług FM, który pobrać można tutaj, a także Tadeusz Sztop reprezentujący Ever Grupa, który wspólnie z Arturem Morawskim, przewodniczącym Komisji Rewizyjnej PRFM opowiadali o zmieniających się realiach w branży Facility Management.


Swój wykład wygłosiła też Seweryna Afanasjew, przewodnicząca Grupy Strategicznej, która opowiadała o najważniejszych trendach w branży FM w nadchodzącym 2022 roku.

Podczas wydarzenia swoje prelekcje mieli też eksperci z firm będących członkami i partnerami Polskiej Rady Facility Management jak: Tomasz Pałka ze Starbag PFS, Lech Wodecki z Apleona, Piotr Zatorski z firmy Globalworth, która była gospodarzem wydarzenia, Renata Skowrońska z Dussman Polska i Robert Wagner ze Spie Budling Solutions.


Wszystkich wystąpień można posłuchać na platformie youtubie: I dzień Kongresu (https://www.youtube.com/watch?v=YI_oKXqw41Q&t=12202s), II dzień Kongresu (https://www.youtube.com/watch?v=vPplx5DsG0c&t=3s)


- Wydarzenia branżowe są ważną składową konsolidującą branżę zarządzania nieruchomościami. Dlatego cieszymy się, że Polska Rada Facility Management w tak licznej reprezentacji pojawiła się podczas wydarzenia organizowanego przez magazyn “Obiekty” - podsumowuje Krzysztof Kogut, prezes PRFM.Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square