top of page
Uczelnia Znajomi

Wejdź do zawodowego świata FM

Poznaj wciąż mało znaną młodym ludziom drogę zawodową.

Firmy z tej branży potrzebują wielu specjalistów i to się nie zmieni w najbliższych latach.

Czym zajmują się Facility Managerowie?

Pomyśl o tym, że są zawody, o których najprawdopodobniej nigdy nie słyszałeś, a w których możesz się realizować. Poza tym, co najważniejsze, zapewnić Ci godne życie i sprawiać satysfakcję.

 

Jedną z nich jest facility management. Jest to branża, która zapewnia poprawę jakości życia ludzi w organizacjach. Poprawia wydajność głównej działalności firm poprzez integrację ludzi, miejsca i procesów w danej przestrzeni.  Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego! Zobacz, z czym w praktyce wiąże się wykonywanie tego zawodu.

Dlaczego warto zostać facility managerem?

5 powodów aby wejść na tą ścieżkę rozwoju!

Trzymanie pieniędzy

Zarabiaj

możesz dobrze zarabiać i prowadzić komfortowe życie

Image by name_ gravity

Rozwój

otrzymasz szansę rozwoju w zakresach, w których możesz się wyspecjalizować takich jak m.in.: technika i technologia, administracja powierzchni w obiektach, zarządzanie usługami w tym: ochrony, czystości, recepcji czy cateringu.

Astronauta

Misja

Twoja codzienna praca wpłynie na komfort ludzi pracujących na co dzień w wielu kluczowych dla biznesu organizacjach i budynkach, więc możesz robić coś ważnego, co realnie pomoże innym,

Podróżowanie samolotem

Podróżuj

Jedną z zalet tej ścieżki zawodowej jest poznanie wielu ciekawych ludzi i obiektów architektury od środka. Dodatkowo może ona, choć nie musi wiązać się podróżami służbowymi, które stanowią ciekawe doświadczenie.

business Executive

Awansuj

Jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł piąć się po szczeblach kariery i jeszcze więcej zarabiać — zdecydowana większość firm FM oferuje możliwość awansu swoim pracownikom, według specjalistów HR z tego obszaru to właśnie specjaliści z danego zakresu są mile widziani jako liderzy zespołów

VR Goggles

Bonus — masz dużą przewagę rynkową

Branża Facility Management składa się zarówno z międzynarodowych korporacji o globalnym zasięgu, jak i mocnych krajowych graczy — firm działających tylko w Polsce, o innej specyfice działalności. To Ty wybierasz, w której organizacji będziesz czuć się najlepiej. Tej, gdzie możesz uczyć się od specjalistów z innych krajów i od czasu do czasu być z nim w kontakcie czy tej, która stawia głównie na wypracowywanie lokalnych rozwiązań dla klientów. Zarówno jedne, jak i drugie firmy oferują stabilne zatrudnienie swoim pracownikom. 

Zapotrzebowanie na rynku

"Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z nazwą Facility Management pamiętaj, że to dynamicznie rozwijająca się branża istniejąca na rynku już wiele lat. Czy wiedziałeś, że stanowi ona aż ok. 5% PKB? Co to dla Ciebie oznacza?"

Robert Rose, Product Designer

Dowiedz się więcej!

Łap staż
Łap staż
Poznaj opcje
Kiedy
29 wrz 2023, 10:00 – 11:20
Gdzie
Spotkajmy się online!
Czy weźmiesz udział?
Szczegóły

Get in Touch

500 Terry Francine St. 

San Francisco, CA 94158

123-456-7890

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page