top of page

Zbliża się integracja PRFM!


Zdjęcie z integracji PRFM 2023


Wielkimi krokami zbliża się kolejna integracja PRFM, która będzie mieć miejsce 22 lutego. Tym razem spotykamy się w kameralnym gronie Przyjaciół stowarzyszenia — Członków, Delegatów, Potencjalnych Kandydatów. Poniżej list z oficjalnym zaproszeniem od prezesa, Krzysztofa Koguta.


Drodzy Członkowie Polskiej Rady Facility Management! 


W imieniu Zarządu naszego stowarzyszenia pragnę zaprosić Was na nasze tegoroczne spotkanie, które nazwałbym najtrafniej, noworocznym toastem z już niemal wiosennym powiewem wczesnowiosennej aury! :)


Podczas wydarzenia głównie stawiamy na networking, choć planujemy również blok krótkich przemów i niewielką sondę, aby zbadać Wasze zapotrzebowanie w obszarze szkoleń.


Spotkanie będzie miało charakter półotwarty — to znaczy tym razem stawiamy na mniejsze bardziej zwarte grono, by porozmawiać o przyszłości stowarzyszenia i branży. Zapraszamy zatem wyłącznie aktywnych Delegatów 2024 oraz osoby zaprzyjaźnione ze stowarzyszeniem, współpracowników jak i potencjalnych przyszłych Delegatów, którzy mam nadzieję, już w lutym ogłoszą swoje przystąpienie do Rady. 


Wiele dzieje się na rynku, a dynamika zmian jest rzeczywiście ogromna. Zachęcam zatem do integracji i scalania naszego środowiska. Gdzie, jeśli nie w Radzie, wykuwać powinniśmy naszą przyszłość i działać dla dobra całej branży?


Spotykamy się 22 lutego w Warszawie w godzinach 17- 22.

Miejsce spotkania: Cambridge Innovation Center.


PS Jeśli czujecie, że znacie firmy lub osoby, które mogłyby wnieść do Rady nowe wartości — serdecznie zapraszam do dzielenia się kontaktami! :) 


PPS Prośba o potwierdzenie chęci przybycia mailowo


Dla Członków: krzysztofkogut@prfm.pl

Dla Delegatów i Potencjalnych Delegatów: angelikamajkut@prfm.pl


Z pozdrowieniami


Krzysztof Kogut

prezes Polskiej Rady Facility ManagementCommentaires


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page