top of page

Zarząd PRFM ponownie cieszy się zaufaniem delegatów


IV Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiej Rady Facility Management odbyło się w środę 25 maja w godz. 11.00-13.30. Cały zarząd PRFM otrzymał po raz kolejny kredyt zaufania delegatów i otrzymał absolutorium za rok 2021. Podczas spotkania Zarząd zaprezentował m.in. ostatnie działania w obrębie poszczególnych Grup Doradczych, a także wyniki finansowe za ubiegły rok.


Spotkaniu w formule online towarzyszyła liczna frekwencja. Odnotowano aż 60 głosów. Delegaci PRFM jednogłośnie przyznali absolutorium całemu Zarządowi Rady za rok 2021 w składzie: Krzysztof Kogut, redaktor naczelny magazynu „Obiekty” w roli prezesa, Andrzej Zalega, prezes zarządu firmy PZN jako wiceprezes, Zbigniew Mazurek, właściciel firmy doradczej MENPRESA – wiceprezes, Nina Jasiewicz, Associate Director Facilities w Merck & Co. – członek zarządu, Tadeusz Sztop, który na co dzień pełni funkcję dyrektora technicznego FM w firmie Ever FS – członek zarządu. Bez zmian pozostaje też skład Komisji Rewizyjnej PRFM, którego przedstawicielami są: Seweryna Afanasjew (GTC), Wiktoria Bożek (Devire) i Artur Morawski (Ever FS).


Przed głosowaniem odbyła się prezentacja dotychczasowych merytorycznych działań stowarzyszenia poprowadzona przez Krzysztofa Koguta, a także prezentacja wyników finansowych przedstawiona przez Andrzeja Zalegę.


Spotkanie było też doskonałą okazją do zgłaszania wolnych wniosków i dyskusji nad palącymi kwestiami w branży FM. Tematy, nad którymi chcieliby się pochylić Delegaci PRFM to m.in. innowacje i technologie w branży FM, zmiany w prawie, które dotyczą branży, lean management, ESG i diversity & inclusion.


Comentários


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page