top of page

Wielka integracja branży FM


Zarząd i Komisja Rewizyjna Polskiej Rady Facility Management zapraszają do pierwszego w tym roku, stacjonarnego spotkania w gronie członków i sympatyków stowarzyszenia. Wydarzenie odbędzie się już 31 marca.


Celem istnienia Polskiej Rady Facility Management jest integracja branży FM i real estate. Bez wątpienia bezpośrednia wzajemna wymiana doświadczeń pełni w tym bardzo ważną funkcję. Dlatego Zarząd i Komisja Rewizyjna PRFM zapraszają członków i sympatyków stowarzyszenia do wzięcia udziału w stacjonarnym spotkaniu, które odbędzie się 31 marca w godzinach 17.00-22.00. Miejsce wydarzenia zostanie ujawnione wkrótce.


- Pomimo trudnej sytuacji geopolitycznej, jesteśmy pełni nadziei na lepsze jutro. Głęboko wierzę w to, że rozmowa o wyzwaniach branży w obecnych czasach przyczyni się do lepszej integracji osób zainteresowanych obszarem FM, a tym samym do wypracowania jak najlepszych praktyk rynkowych - mówi Krzysztof Kogut, prezes PRFM.


Jeśli masz ochotę porozmawiać z kolegami z branży real estate w nieformalnej atmosferze przy poczęstunku i lampce wina, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i zgłoszenia się na adres mailowy: angelikamajkut@prfm.pl Zostało tylko 15 wolnych miejsc!


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page