top of page

Ujawniamy lokalizację spotkania Grupy ds. Workplace!
Temat dostępności jest wciąż na tapecie Grupy ds. Workplace, która w 2024 roku mocno stawia na edukację działów administracji i FM w obszarze ESG. Tym razem spotkamy się 11 kwietnia godz. 12.00-14.00 w kolejnym wyjątkowym miejscu, jakim jest PZU Park.


Po biurze oprowadzi nas Justyna Kozieł, Kierownik Zespołu Aranżacji, Projektów, Standaryzacji i Dostaw Inwestorskich, która podzieli się z nami swoimi doświadczeniami wraz z Kamilem Kowalskim, ekspertem ds. dostępności architektonicznej z Fundacji Integracja, dyrektorem Integracja LAB i działu usług eksperckich.


Według koncepcji Niny Jasiewicz, członkini Zarządu PRFM, która pełni funkcję przewodniczącej Grupy ds. Workplace, a także pozostałych ekspertów z Grupy spotkania odbywają się hybrydowo, w formule Q&A, cyklicznie, co miesiąc (z wyłączeniem sezonu wakacyjnego).


Podczas tych kameralnych wydarzeń można posłuchać doświadczeń specjalistów z branży, zadać im pytania w nieformalnej atmosferze, spotkać się z kolegami po fachu i porozmawiać, a także bardzo często zobaczyć atrakcyjne przestrzenie biurowe zlokalizowane w stolicy. Można również połączyć się online.


Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco i chciałbyś do nas dołączyć, napisz: angelikamajkut@prfm.pl

Zapraszamy!Generation Park Y, w którym mieści się siedziba firmy PZU


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page