top of page

Trzy dekady FM


Trzydziestoletnia obecność firmy INWEMER na polskim rynku stanowi przykład tego, jak głęboko zakorzeniona tradycja może harmonijnie współgrać z innowacyjnością w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym i świecie FM.


Spółka założona w 1992 roku przetrwała różne etapy transformacji gospodarczej Polski, dostosowując swoje usługi do zmieniających się potrzeb rynku i klientów. W obliczu cyfryzacji i rosnącego zapotrzebowania na efektywne rozwiązania technologiczne firma nie pozostaje w tyle, aktywnie wdrażając nowoczesne narzędzia do swojej oferty.


Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest wprowadzenie aplikacji E-PM INWEMER, systemu informatycznego, który nie tylko ułatwia komunikację z klientami, ale również umożliwia efektywne zarządzanie i raportowanie jakości oraz kompletności realizowanych usług. Jednak nie tylko wdrażanie nowoczesnych technologii świadczy o przemyślanej strategii firmy.


— Myślę, że zdobywając wyróżnienia takie jak „Diament Forbesa” czy „Gazele Biznesu”, pokazujemy, że takie wartości jak stałość i ciągłość mogą iść w parze z dynamiką i świeżością podejścia do biznesu. Natomiast tytuł „Lodołamaczy”, przyznawany firmom wspierającym aktywizację osób niepełnosprawnych, rzuca światło na głęboko zakorzenione w filozofii naszego przedsiębiorstwa zaangażowanie w sprawy społeczne. Te wyróżnienia to nie tylko symbol solidności i niezawodności, ale także wyraz odpowiedzialności i głębokiego zrozumienia różnorodności potrzeb społeczeństwa — mówi Joanna Kubiak, pełnomocnik zarządu ds. kluczowych klientów w firmie INWEMER


Inwemer jako firma specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu facility management i dążąca do ciągłego rozwoju, wnosi do PRFM unikalne doświadczenie oraz praktyczne umiejętności, zdobyte przez lata realizacji projektów dla różnorodnych klientów w zakresie utrzymania czystości czy utrzymania technicznego obiektów. Spółka, będąc aktywnym członkiem stowarzyszenia, uczestniczy w licznych inicjatywach i projektach, mających na celu podniesienie standardów w branży FM w Polsce.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page