top of page

PRFM integruje branżę usług dla nieruchomości (zdjęcia)


Polska Rada Facility Management realizuje swoją główną misję polegającą na integracji branży FM. W czwartek, 31 marca odbyło się spotkanie członków i sympatyków stowarzyszenia organizowane przez Zarząd i Komisję Rewizyjną PRFM, które umożliwiło wzajemną wymianę doświadczeń. Wydarzeniu dopisała liczna frekwencja.


Celem istnienia Polskiej Rady Facility Management jest integracja branży FM. Dzięki wspólnym rozmowom i wymianie doświadczeń specjaliści są w stanie poprawiać jakość swoich usług i wypracowywać najlepsze praktyki na rynku. Dlatego też Zarząd i Komisja Rewizyjna PRFM zdecydowały się na organizację spotkania integracyjnego, które odbyło się 31 marca w Restauracji Antresola w Warszawie.


Wydarzeniu dopisała liczna frekwencja. Na miejsce przybyło aż 50 osób. Wielu ekspertów z branży facility management zgromadziło się, by się spotkać i omówić w nieformalnej atmosferze najważniejsze tematy dotyczące sektora real estate. Było to pierwsze stacjonarne wydarzenie integrujące środowisko związane z PRFM w tym roku. - Dwa lata pandemii wiązały się z wieloma wyzwaniami, którym branża FM musiała sprostać. Jednak wyszła z tego o wiele silniejsza i bogatsza w cenne doświadczenia. Nasze badania pokazują, że pomimo chwilowych trudności, FMw Polsce stale rośnie w siłę - powiedział podczas spotkania prezes Polskiej Rady Facility Management - Krzysztof Kogut.


W spotkaniu wzięli udział też członkowie firm, które niedawno dołączyły do Polskiej Rady Facility Management - Ela-compil i Vetasi. Wszystkie organizacje, które chciałby dołączyć do stowarzyszenia, zapraszamy do współpracy. Tymczasem zarząd PRFM planuje już kolejne spotkania integracyjne dla członków i sympatyków Rady. Szczegóły ujawnimy już wkrótce! Śledźcie nas Linkedin.


Zobacz fotorelację z wydarzenia:Σχόλια


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page