top of page

PRFM i IFMA badają wynagrodzenia w branży FM


Polska Rada Facility Management i IFMA Polska Chapter łączą siły, by wspólnie zbadać poziom wynagrodzeń, zadowolenia z pracy i pakietów benefitów w branży FM. Efektem przeprowadzonej ankiety wśród specjalistów FM będzie raport dostępny całkowicie bezpłatnie dla jej uczestników.


Partnerami badania, które potrwa do 16 listopada, są czołowe organizacje związane z branżą nieruchomości komercyjnych: Cushman & Wakefield, IFMA, PRFM i Wyser. Jego cel to poznanie realnej sytuacji na rynku pracy w obszarze sektora nieruchomości, w tym zmian, które nastąpiły w związku z pandemią covid-19. Uzyskane odpowiedzi nie tylko dadzą wgląd w aktualny poziom wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach, ale także strukturę benefitów dodatkowych oferowanych zależnie od pełnionej funkcji.

W kolejnym kroku otrzymane wyniki zostaną porównane z opracowaną już ankietą globalną przeprowadzoną przez IFMA w zeszłym roku oraz zaprezentowane na specjalnie w tym celu zorganizowanym wydarzeniu.

Poufność:

Przekazywane szczegółowe dane są w pełni poufne i zostaną opracowane przez Research and Benchmark Institute w USA. Żaden z polskich partnerów badania nie będzie miał wglądu w poszczególne odpowiedzi. Na koniec ankiety partnerzy a także osoby, które uzupełnią swój adres mailowy (prywatny lub służbowy) otrzymają w pełni opracowany raport z agregowanymi danymi oraz komentarzem.


コメント


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page