top of page

Nowe biuro od podszewki (webinar)





Doświadczeni eksperci ds. Workplace działający pod egidą Polskiej Rady Facility Management opracowali pierwszą na rynku publikację przedstawiającą prowadzenie projektu powstawania nowego biura — od A do Z. Zawiera ona praktyczne porady dotyczące zarządzania procesem na jego poszczególnych etapach. Premiera przewodnika pt. Projektowanie nowego środowiska pracy już wkrótce. Z tej okazji 10. marca odbędzie bezpłatny webinar, podczas którego wystąpią główni autorzy poradnika.


Nowa przestrzeń biurowa — wyzwania


Wszystkie osoby, przed którymi w pewnym momencie kariery stoi wyzwanie związane z otwarciem nowej przestrzeni biurowej, zdają sobie sprawę z wagi tego przedsięwzięcia. Zarówno członkowie zarządów, jak i pracownicy oczekują zazwyczaj zmiany wpływającej na komfort ich pracy oraz employer branding organizacji. Szczególnie na działach administracji spoczywa odpowiedzialność za umiejętne zarządzanie poszczególnymi działaniami, które powinny zostać odpowiednio zaplanowane w czasie i mieścić się w budżecie danej firmy.


Eksperci ds. Workplace pomagają kolegom po fachu — webinar


Odpowiadając na potrzeby osób zarządzających procesem przygotowania nowej przestrzeni biurowej, doświadczeni specjaliści pracujący w Grupie Doradczej ds. Workplace przy Polskiej Radzie Facility Management opracowali profesjonalny przewodnik pt. Projektowanie nowego środowiska pracy.


Aby promować najlepsze standardy na rynku i pomóc kolegom z branży autorzy opracowania podzielą się praktyczną wiedzą podczas bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 10 marca w godz. 11.00-12.00. Można się na niego zapisać na stronie stowarzyszenia: https://www.prfm.pl/workplace-raport


Nasi prelegenci to: Nina Jasiewicz, członkini zarządu PRFM, przewodnicząca Grupy ds. Workplace i specjalistka z międzynarodowym doświadczeniem w zarządzaniu przestrzeniami biurowymi (obecnie MSD, Merck Sharp & Dohme), znana w branży ekspertka Karolina Dudek, pełniąca obecnie funkcję Associate Director w Colliers Define i Jan Pawlik, Workplace Management Director w ISS Polska, wspiera pracodawców w tworzeniu kultury i organizacji miejsc pracy, opracowując przeznaczone dla nich produkty i rozwiązania w obszarze Workplace Experience.



Jak zarządzać wieloetapowym procesem? - odpowiedź już wkrótce


Czego można dowiedzieć się z publikacji pt. Projektowanie nowego środowiska pracy? To pierwsze i jedyne opracowanie na rynku nieruchomości komercyjnych, skupiające jak w soczewce wszystkie etapy z zakresu zarządzania całym, wieloetapowym procesem związanym z oddaniem nowego biura do użytku. Zawiera praktyczną wiedzę, która nie jest powszechnie dostępna na rynku.


Publikacja pokazuje cały proces przygotowywania nowej przestrzeni biurowej krok po kroku. W szczegółowy sposób zostały w niej przedstawione takie zagadnienia jak: odpowiednie podzielenie projektu na etapy i planowanie poszczególnych działań w czasie, współpraca z firmami zewnętrznymi, koordynacja komunikacji wewnętrznej w organizacji oraz weryfikacja — czy udało się ująć wszystkie kluczowe aspekty w procesie.


Co znajdziesz w najnowszym opracowaniu o projektowaniu środowiska pracy?


Ogromnym atutem nowej publikacji PRFM jest jej praktyczny wymiar, który przejawia się w merytorycznym opisie wszystkich etapów przygotowywania nowego biura, podsumowaniu ujmującym poszczególne etapy projektu z uwzględnieniem kamieni milowych i działań, które się na nie składają, wskazówki dotyczące źródeł wiedzy i metod działania, podpowiedzi, z kim warto współpracować w danym momencie procesu w formie przejrzystej tabeli, zawarciu gotowej do wykorzystania listy kryteriów oceny budynków w formie graficznej, a nawet gotowy harmonogram przeprowadzki, który można dostosować do własnych potrzeb. Premiera już wkrótce! Aktualne informacje na stronie: https://www.prfm.pl/


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page