top of page

Nina Jasiewicz z tytułem Top Woman in Real Estate
Wiceprezes Zarządu PRFM i przewodnicząca Grupy Doradczej ds. Workplace, Nina Jasiewicz otrzymała tytuł Top Woman in Real Estate w nowej kategorii facility management. Gala Top Woman in Real Estate ma na celu promocję biznesowej działalności kobiet w branży nieruchomości komercyjnych.


Nina Jasiewicz, pełniąca funkcję Wiceprezesa Zarządu Polskiej Rady Facility Management i przewodniczącej Grupy Doradczej ds. Workplace działającej przy stowarzyszeniu jako pierwsza kobieta w historii konkursu Top Woman in Real Estate otrzymała wyróżnienie w kategorii facility management. Nina na co dzień pracuje jako Associate Director Facilities w Europie Centralnej w firmie Merck Sharp & Dohme (MSD). Ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług FM na arenie międzynarodowej zarówno wewnątrz organizacji, jak i w modelu outsourcingowym.


Po raz pierwszy w historii konkursu zdecydowano się przyznawać nagrodę w kategorii facility management. - Jako prezes Polskiej Rady Facility Management chciałbym złożyć gratulacje wszystkim laureatkom konkursu. Ogromnie cieszy mnie fakt, że po raz pierwszy organizatorzy Top Woman in Real Estate zwrócili uwagę na zasługi kobiet w obszarze facility management. Wierzę w to, że zwróci to uwagę na szczególne osiągnięcia profesjonalistek w tej branży. Jesteśmy dumni, że pierwszą kobietą wyróżnioną w kategorii FM została wiceprezes naszego stowarzyszenia, Nina Jasiewicz - mówi Krzysztof Kogut, prezes Polskiej rady Facility Management.


- Mam nadzieję, że nowo utworzona kategoria konkursu Top Woman in Real Estate w dziedzinie facility management będzie wspaniałą okazją do wypromowania niesamowitych osiągnięć kobiet w tym obszarze. Już teraz można zaobserwować ich coraz liczniejsze sukcesy w tej, wydawałoby się, zdominowanej przez mężczyzn branży. Warto pokazać szczególnie młodym adeptkom FM, że mogą wiele osiągnąć w tej dziedzinie dzięki ciężkiej pracy i determinacji, która jest szczególnie ważna na początku ścieżki zawodowej - komentuje laureatka Top Woman in Real estate w kategorii facility management, Nina Jasiewicz.


Pogłębiona rozmowa o branży FM z Niną Jasiewicz opublikowana zostanie na łamach październikowego wydania magazynu “Obiekty”.


Gala Top Woman in Real Estate odbywa się nieprzerwanie od 2018 roku. Celem jej istnienia jest promocja zawodowych osiągnięć kobiet w branży nieruchomości komercyjnych.


---------------------------------------------------------------------------------------

O PRFM


Polska Rada Facility Management zajmuje się wypracowaniem jak najwyższych standardów z zakresu obsługi obiektów, konsolidacją branży, a także promowaniem dobrych praktyk na rynku nieruchomości komercyjnych. Stowarzyszenie działa na rynku od 2017 roku i zrzesza kluczowe organizacje z branży FM. Jego członkowie spotykają się w obrębie wyspecjalizowanych Grup Doradczych, które na celu mają edukację rynku z poszczególnych gałęzi branży facility management. Całkowita wartość rynku usług FM w Polsce wynosi 117,5 mld PLN. Branża ta zatrudnia około 630 tys osób w całym kraju. Zadaniem PRFM jest podnoszenie jakości rynku FM w Polsce. FM to odpowiedzialna funkcja w organizacji zajmująca się dostarczaniem usług i udogodnień dla wszystkich użytkowników obiektu.

Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page