top of page

Neuroróżnorodność i nowe działania Grupy ds. Workplace


Neuroróżnorodność coraz śmielej wkracza do biur, dostosowanie przestrzeni do różnic w odbieraniu bodźców sensorycznych pracowników są obecnie na tapecie wielu organizacji. Dlatego Grupa ds. Workplace działająca pod egidą PRFM postanowiła zorganizować spotkanie oparte na case study biura projektowego Arup, jednej z pierwszych neuroróżnorodnych realizacji w Polsce. Już 30 marca w godz. 12.00-13.00. nasi gospodarze będą odpowiadać na pytania uczestników spotkania i oprowadzać ich po swojej przestrzeni zlokalizowanej przy ul. Inflackiej 4 w Warszawie.


Podczas spotkania eksperci biorący udział w powstawaniu biura (zarówno po stronie Arup — Małgorzata Madalińska, jak i po stronie architekta — Igor Łysiak z zespołu Workplace) pokrótce przedstawią cele, jakie im przyświecały, odpowiedzą na pytania uczestników, a także oprowadzą po tej wyjątkowej przestrzeni.


Spotkanie odbędzie się w nowej formule przyjętej przez Grupę ds. Workplace, sesji Q&A. Hybrydowe wydarzenia mają na celu udzielenie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania osób pracujących na stanowiskach związanych z administracją i FM po stronie organizacji. Zespołowi PRFM zależy na bieżącym podejmowaniu tematów, które są najważniejsze w danym momencie dla branży.


Doświadczeni eksperci Grupy ds. Workplace, przewodnicząca Grupy ds. Workplace, Nina Jasiewicz MSD (Merck Sharp & Dohme) i członkowie Grupy: Jan Pawlik, ISS Polska oraz Karolina Dudek, Colliers Define przy pomocy project managerki PRFM, Angeliki Majkut ustalili propozycję spotkań w formie Q&A do końca roku, o których będziemy informować na bieżąco na stronie prfm.pl i na naszym profilu Ln.


Kolejne wydarzenie, które odbędzie się pod koniec kwietnia, dotyczyć będzie projektowania biur za pomocą AI. Już teraz na nie zapraszamy! Proszę się kontaktować poprzez e-mail: angelikamajkut@prfm.pl


PRFM przyjmuje zasadę pierwszego spotkania danych Grup Roboczych na zasadzie spotkania otwartego, do którego można dołączyć, będąc jedynie obserwatorem przed podjęciem decyzji o delagaturze PRFM.Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page