top of page

Krzysztof Ratyński na czele Grupy ds. Technicznego Utrzymania Obiektów


Krzysztof Ratyński, manager z wieloletnim doświadczeniem z zakresu technicznej obsługi obiektów, prezes zarządu firmy Empirias KT został liderem Grupy Technicznej. Tym samym zmienia się sposób pracy nad dokumentem, nad którym pracuje grupa.


Nowe spojrzenie ma pomóc w uporządkowaniu dotychczasowych prac nad opracowaniem. Wizja świeżo wybranego lidera Grupy, która jest jasna i precyzja, pozwoli rozwinąć pracę nad dokumentem i z sukcesem wprowadzić je na rynek.


W ciągu najbliższych 2-3 tygodni powstanie nowy projekt struktury dokumentu.

Tytuł opracowania, nad którym pracuje grupa, będzie nosił nazwę: Praktyki obsługi technicznej obiektów budowlanych -”POTOB”


- Ważne jest, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, co robimy, po co i dla kogo. Na dzisiejszym spotkaniu Grupy Roboczej ds. Technicznego Utrzymania Obiektów podjąłem ryzyko udzielenia takich odpowiedzi. Tworzymy wspólne opracowanie, którego nie ma jeszcze na rynku FM. Ma ono łączyć wszystkich uczestników obszaru Obsługi Technicznej Obiektów, będąc jednocześnie drogowskazem do tworzenia wzajemnych relacji, a przede wszystkim ma uporządkować i ujednolicić wzajemną komunikację oraz zrozumienie istoty oczekiwań względem potrzeb w zakresie świadczonych usług. Jest to ogromne wyzwanie i ryzyko, którego się podjąłem. Mam nadzieję, że przyniesie to korzyści dla wszystkich - komentuje Krzysztof Ratyński.

留言


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page