top of page

ISS wesprze działania PRFM swoją wiedzą w obszarze workplace


Globalny dostawca zintegrowanych usług FM, firma ISS dołącza do grona Polskiej Rady Facility Management, gdzie m.in. wesprze działania Grupy ds. Workplace.


Polska Rada Facility Management po raz kolejny ma okazję poinformować o poszerzeniu swojego grona specjalistów o ekspertów z firmy ISS, międzynarodowej firmy oferującej zintegrowane usługi zarządzania obiektami oraz wspierającej kreowanie pozytywnego doświadczenia pracownika w miejscu pracy.


– Miło nam powitać wieloletnich profesjonalistów z branży FM. Jestem przekonany, że eksperci z firmy ISS wniosą do Polskiej Rady Facility Management nową jakość dyskusji w Grupach Doradczych, w których się zaangażują - komentuje prezes Polskiej Rady Facility Management, Krzysztof Kogut.


Firma wzbogaci działanie PRFM m.in. o uczestnictwo w Grupie Doradczej ds. Workplace.


– Delegaci z ramienia ISS, to najwyższej klasy eksperci reprezentujący takie obszary jak Workplace, People & Culture, Project Management, New Technologies (Digital FM) oraz Lean Management. Na co dzień wspierają i doradzają naszym klientom w projektowaniu i usługach w obszarze środowiska pracy przyjaznego użytkownikom powierzchni biurowych. Stąd szczególnie ważny jest nasz udział w pracach Grupy Roboczej ds. Workplace.


Wierzymy, że wiedza i doświadczenie przyniesie korzyści dla wypracowania standardów w obszarze zarządzania środowiskiem pracy odpowiednich dla dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej. Nasz globalny zasięg połączony z lokalną ekspertyzą zarówno na rynku polskim, jak i państw sąsiadujących, będzie stanowił wartość dodaną dla Rady i pomoże – we współpracy z innymi reprezentantami branży – przygotować najlepsze standardy i rekomendacje w szeroko rozumianym obszarze zintegrowanych usług facility management.


Mając realny wpływ na standardy rynkowe naszych usług, możemy materialnie zwiększyć świadomość i oczekiwania klientów, dzięki temu m.in. mitygować negatywny wpływ branży real estate na środowisko i dodatkowo wspierać działania z obszaru ESG – mówi Małgorzata Wilczek, CCO, ISS.


ISS działa na rynku od 120 lat roku i obecnie obsługuje klientów w ponad 30 krajach na całym świecie, świadcząc zintegrowane usługi zarządzania obiektami oraz doświadczeniem w miejscu pracy.


------------------------------------------------------------------------------------


O PRFM:


Polska Rada Facility Management zajmuje się wypracowaniem jak najwyższych standardów z zakresu obsługi obiektów, konsolidacją branży, a także promowaniem dobrych praktyk na rynku nieruchomości komercyjnych. Stowarzyszenie działa na rynku od 2017 roku i zrzesza kluczowe organizacje z branży FM. Jego członkowie spotykają się w obrębie wyspecjalizowanych Grup Doradczych, które na celu mają edukację rynku z poszczególnych gałęzi branży facility management. Całkowita wartość rynku usług FM w Polsce wynosi 117,5 mld PLN. Branża ta zatrudnia około 630 tys osób w całym kraju. Zadaniem PRFM jest podnoszenie jakości rynku FM w Polsce. FM to odpowiedzialna funkcja w organizacji zajmująca się dostarczaniem usług i udogodnień dla klienta końcowego.


O ISS:


ISS jest międzynarodową firmą oferującą zintegrowane usługi zarządzania obiektami oraz doświadczeniem w miejscu pracy. Innowacyjne rozwiązania i technologie dostarczane i wdrażane przez ISS – zgodnie z najwyższymi standardami przez ludzi, którym zależy – wspierają efektywność i produktywność, ułatwiają funkcjonowanie oraz wzmacniają satysfakcję użytkowników. Więcej informacji znajduje się na: pl.issworld.com
Kontakt dla mediów:

Angelika Majkut

project manager PRFM

tel. 533 550 259

angelikamajkut@prfm.pl


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page