top of page

Integracja wiedzy między Grupami ds. Bezpieczeństwa i Techniki


Wśród osób odpowiedzialnych za różne obszary obsługi obiektów budowalnych pojawiają się czasem myśli: czy nie jesteśmy sami ze swoimi problemami? Czy specjaliści reprezentujący inne usługi rozumieją nasze potrzeby? Aby się o tym przekonać, konieczna jest rozmowa, podczas której będzie możliwa wymiana doświadczeń. Polska Rada Facility Management od samego początku swojej działalności wspiera integrację branży. Przykładem na to może być spotkanie szefów Grup ds. Bezpieczeństwa i Techniki, które odbyło się 12 maja.


Jak wiedzą wszystkie osoby pracujące dla nieruchomości, bez umiejętnie prowadzonej komunikacji budynki nie mogą odpowiednio funkcjonować. Nie jesteśmy też w stanie sprostać wówczas potrzebom ludzi, którzy w nich na co dzień przebywają.


Dla właściwego utrzymania systemów w obiektach, a także zapewnienia komfortowych warunków osobom znajdujących się w przestrzeniach powinniśmy zadbać o właściwą synergię między działem ochrony a techniki. Prowadzenie działań usprawniających branżę ochrony może okazać się czasami trudne bez poznania opinii specjalistów od TechFM-u.


Tę zależność doskonale rozumie Grupa ds. Ochrony, która podczas ostatniego swojego spotkania wyraziła chęć poznania stanowiska facility managerów zajmujących się hard FM-em na temat planowanych przedsięwzięć. W odpowiedzi na te potrzeby szef Grupy ds. Bezpieczeństwa, Tomasz Grzelak spotkał się online z przewodniczącym Grupy ds. Techniki, Krzysztofem Ratyńskim w piątek 12 maja, by wymienić się swoimi doświadczeniami i odpowiednio zaplanować działania swojej Grupy.


Trzymamy kciuki za obu panów i na bieżąco będziemy informować o ich działaniach.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page