top of page

Grupa Ever na pokładzie Polskiej Rady Facility Management


Grupa Ever, organizacja z polskim kapitałem z ponad 26-letnią historią dostarczania usług z zakresu utrzymania czystości, ochrony, żywienia zbiorowego i zintegrowanego FM dołączyła do Polskiej Rady Facility Management. Firma będzie mieć realny wpływ na rozwijanie standardów z rynku usług czystości w ramach działalności stowarzyszenia.


Polska Rada Facility Management może pochwalić się wiedzą i doświadczeniem uznanych ekspertów rynkowych, którzy do niej dołączają. W roli Delegatów z Grupy Ever do organizacji przystąpią następujące osoby: Tadeusz Sztop, Artur Morawski i Katarzyna Jaszczuk. Są to wykwalifikowani profesjonaliści znani już z wcześniejszej pracy w Polskiej Radzie Facility Management, którzy będą wpływać na wypracowanie najwyższej jakości standardów w obszarze zintegrowanych usług facility management.


Grupa Ever będzie dzieliła się swoją wiedzą zarówno z adeptami, jak i dojrzałymi pod względem biznesowym kolegami po fachu z rynku FM. Z pewnością cenne okaże się wieloletnie doświadczenie spółki z setek przeprowadzonych przez nią projektów obsługiwanych na terenie całego kraju.


- Niezmiernie cieszy mnie fakt, że tak wielu uznanych i rozpoznawalnych w branży ekspertów chce tworzyć część społeczności Polskiej Rady Facility Management i włożyć swój wkład w podnoszenie standardów rynkowych i szerzenie wiedzy w zakresie facility management - mówi Prezes PRFM, Krzysztof Kogut.


Przedstawiciele Grupy Ever, Tadeusz Sztop jako członek zarządu PRFM i Artur Morawski jako członek Komisji Rewizyjnej już od wielu lat wspierają działania Rady.


- Cieszymy się, że nie tylko kontynuujemy naszą pracę w PRFM, ale również jako pracownicy Grupy Ever jesteśmy inicjatorami wprowadzenia do Rady kolejnego dużego podmiotu i liczącego się gracza na rynku usług Facility Management. Jako osoby zaangażowane w pracę PRFM oraz silnie identyfikujące się z celami statutowymi organizacji mamy świadomość, że wielobranżowe doświadczenie Grupy Ever oraz umiejętność konsolidacji usług wzbogaci doświadczenie stowarzyszenia.

Jesteśmy także podekscytowani nowymi wyzwaniami, jakie zostały nam powierzone w ramach PRFM oraz możliwością kontynuacji pracy we wcześniejszych grupach roboczych. Z uwagi na to, że nasza trójka na co dzień zajmuje się tworzeniem mechanizmów wewnętrznych oraz budową portfela usług w ramach Grupy Ever zgodnych z definicją nakreśloną w pierwszym raporcie Rady, wierzę, że nasze doświadczenia i obserwacje będą tu wyjątkowo cenne. To jednocześnie nasza wielka ambicja, by nieść w naszej pracą wartości i cele PRFM – organizacji, z którą jesteśmy związani przecież od samego początku - komentują Tadeusz Sztop, Artur Morawski i Katarzyna Jaszczuk


Grupa Ever działa na rynku od 1995 roku i obsługuje ponad 1000 klientów. Swoje usługi oferuje w całej Polsce. Organizacja znajduje się na 2. miejscu w zestawieniu największych firm FM w polskiej branży z obrotem wielkości 312 005 791 zł i zatrudnieniem wielkości 8000 osób.


------------------------------------------------------------------------------------

PRFM


Polska Rada Facility Management zajmuje się wypracowaniem jak najwyższych standardów z zakresu obsługi obiektów, konsolidacją branży, a także promowaniem dobrych praktyk na rynku nieruchomości komercyjnych. Stowarzyszenie działa na rynku od 2017 roku i zrzesza kluczowe organizacje z branży FM. Jego członkowie spotykają się w obrębie wyspecjalizowanych Grup Doradczych, które na celu mają edukację rynku z poszczególnych gałęzi branży facility management. Całkowita wartość rynku usług FM w Polsce wynosi 117,5 mld PLN. Branża ta zatrudnia około 630 tys osób w całym kraju. Zadaniem PRFM jest podnoszenie jakości rynku FM w Polsce. FM to odpowiedzialna funkcja w organizacji zajmująca się dostarczaniem usług i udogodnień dla klienta końcowego.


Grupa Ever


EVER GRUPA to polska spółka działająca na rynku od 1995 roku.

Wyspecjalizowaliśmy się w usługach, które mają codzienny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Możemy zaspokoić Wasze potrzeby w zakresie sprzątania, ochrony, obsługi technicznej oraz żywienia zbiorowego. Skutecznie wspieramy funkcjonowanie fabryk, biurowców, hoteli, szpitali czy centrów logistycznych na terenie całego kraju.

To co nas wyróżnia, to ciągłe dążenie do implementacji innowacji. Stałe poszukiwanie ulepszeń optymalizujących koszty oraz podnoszących jakość. Jednocześnie przykładamy ogromny nacisk do personelu. Naszym pracownikom zapewniamy komfort pracy opartej na najwyższych standardach, szkolenia oraz możliwość rozwoju i awansu. Nasze usługi oparte są na pracy ludzi i to właśnie im staramy się poświęcić jak najwięcej uwagi.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page