top of page

Grupa ds. Bezpieczeństwa z nowym liderem i wizją prac

Polska Rada Facility Management kontynuuje swoje działania podnoszące wysokie standardy z zakresu bezpieczeństwa, które choć zawsze stanowiło ważną część działalności FM, to w dziś w obliczu niepewnej sytuacji geopolitycznej i gospodarczej jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu.


Już w najbliższą środę, 7 grudnia grupa doświadczonych profesjonalistów z zakresu bezpieczeństwa składająca się z przedstawicieli organizacji i obiektów różnego typu, a także dostawców i niezależnych ekspertów spotka się online w godz. 10-12.00 po dłużej przerwie, by dyskutować o tak gorących tematach w branży jak to, czy wojna w Ukrainie zwiększa poziom zagrożenia dla polskich organizacji? czy kryzys gospodarczy i wysoka inflacja będzie dobrym okresem na inwestycje w bezpieczeństwo? jakie pojawiają się nowe zjawiska i zagrożenia dla branży w obliczu nadchodzących wyzwań? Moderatorem tej istotnej dla świata bezpieczeństwa i FM dyskusji będzie nowy przewodniczący Grupy, Piotr Kiliszek.


Nowy lider Grupy ds. Bezpieczeństwa wyłoniony przez PRFM jest to wieloletnim ekspertem z branży, który poświęcił 20 lat służby w policji i służbach specjalnych. Po odejściu na emeryturę kierował Biurem Bezpieczeństwa Jastęprzskiej Spółki Węglowej S.A., otrzymał również misję utworzenia spółki JSW Ochrona oraz przejęcia ochrony we wszystkich obiektach wchodzących w skład GK JSW. Pełnił funkcję pełnomocnika zarządu ds. bezpieczeństwa GK JSW. Od roku 2020 jest niezależnym ekspertem.


Członkowie Grupy ds. Bezpieczeństwa będą regularnie spotykać się pod skrzydłami PRFM, by wypracowywać najlepsze standardy na rynku, a także poprawić komunikację między specjalistami ds. ochrony i zabezpieczeń a odbiorcami usług i innymi przedstawicielami ze świata nieruchomości. Zwieńczeniem tych prac ma być publikacja w formie poradnika, której premiera zaplanowana została na 2023 rok.


Jeśli jesteś zainteresowany działaniami grupy i chciałabyś do nich dołączyć, napisz: angelikamajkut@prfm.pl.

Comentários


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page