top of page

Focus na Proptech


29 listopada — spotkanie!

14:00 -16:00

Warsztat dla 16 osób


Proptech Foundation, Polska Rada Facility Management i magazyn „Obiekty” zapraszają na innowacyjne warsztaty dla Facility i Property Managerów

Proptech Foundation we współpracy z Polską Radą Facility Management i magazynem „Obiekty” mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe warsztaty poświęcone obszarowi Facility i Property Management (FM i PM).

Celem spotkania jest identyfikacja wyzwań, z jakimi borykają się specjaliści z branży nieruchomości, a które można zaadresować za pomocą nowoczesnych technologii.

Inicjatywa ta stanowi inaugurację PM/FM Chapter — nowego działu w działalności Proptech Foundation. Chcemy, by było to miejsce wymiany doświadczeń, wiedzy oraz inspiracji dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w obszarze technologii wspierających zarządzanie nieruchomościami.

Program warsztatów:

  • Śniadanie networkingowe — okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz prezentacji ekspertyz obu organizatorów.

  • Aktywne warsztaty na canvasach — angażujące ćwiczenia facylitowane, mające na celu zidentyfikowanie kluczowych wyzwań w branży, które można zaadresować technologiami.

  • Sesja zdjęciowa — stworzenie materiałów, które później zostaną wykorzystane w mediach społecznościowych.

  • Nagrania z uczestnikami — krótkie wypowiedzi na temat wyzwań w branży, które posłużą jako materiał do dalszej promocji.

  • Podsumowanie — prezentacja wyników warsztatów, w tym kalendarza wydarzeń oraz raportu na temat wyzwań i technologii je adresujących.

Po warsztatach zespół analityków Proptech Foundation zbada wyzwania, a następnie rozpozna dostępne narzędzia i technologie, które pomagają na nie odpowiadać. Uczestnicy będą mieli także okazję do dalszej współpracy, w tym udziału w webinarach z wybranymi firmami oraz możliwość promocji swojej działalności w ramach inicjatyw: Proptech Foundation, stowarzyszenia Polska Rada Facility Management i magazynu „Obiekty".

Dodatkowo, w ramach inicjatywy, planowane jest utworzenie Advisory Board, w skład którego wejdą kluczowi eksperci wyłonieni w procesie rekrutacji z branży nieruchomości komercyjnych z firm współtworzących Proptech Foundation, takich jak ISS, CBRE, Colliers, Knight Frank, Globalworth, Cushman & Wakefield, CPI PG, MVGM i pozostałych.

Z kolei Polska Rada Facility Management utworzy Grupę Doradczą ds. Inteligentnego FM, której celem będzie prowadzenie stałego monitoringu potrzeb i wyzwań, przed jakimi stoi branża FM w obliczu silnej cyfryzacji procesów FM.

Zachęcamy do wspólnej promocji tej inicjatywy jako kolaboracji, której celem jest rozwój branży nieruchomości w Polsce poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, skontaktuj się z: kasia@proptechfoundation.plO Proptech Foundation: Proptech Foundation to organizacja skupiająca ekspertów z dziedziny technologii w nieruchomościach. Wspiera rozwój innowacji w branży, oferując ekspertyzę technologiczną, wdrożeniową, analityczną oraz startupową, a także edukuje managerów w zakresie wykorzystania cyfrowych narzędzi wspierających realizację strategii ESG.

O Polskiej Radzie Facility Management:

Polska Rada Facility Management to stowarzyszenie zrzeszające najważniejszych graczy na polskim rynku usług typu FM. Organizacja powstała z oddolnej inicjatywy firm z branży w 2017 roku. Głównymi celem PRFM są przede wszystkim konsolidacja branży, oraz edukacja rynku w obszarze profesjonalnego świadczenia usług typu facility management.

O magazynie „Obiekty”: „Obiekty” to prestiżowy magazyn branżowy, który dostarcza najnowszych informacji i analiz z rynku nieruchomości w Polsce.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page