top of page

Dołącz do Grupy Doradczej ds. HR!
W związku ze zbliżającym się końcem roku i wyzwaniami, jakie czekają nas w nowym, 2022, Grupa Doradcza ds. HR pod przewodnictwem Wiktorii Bożek reaktywuje swoje działania i spotka się stacjonarnie już 24 listopada w siedzibie firmy Devire.


Grupa będzie debatować nad doświadczeniami minionego roku, wyzwaniami przyszłego, a także m.in. nad filmikiem powstającym z inicjatywy Polskiej Rady Facility Management, który ma promować zawód Facility Managera. Spotkanie poprowadzi Wiktoria Bożek, na co dzień pracująca jako Senior Team Leader w firmie Devire. Wiktoria od 5 lat specjalizuje się w rynku pracy w branży nieruchomości oraz jest członkinią Komisji Rewizyjnej Polskiej Rady Facility Management.


- Uczestnictwo w Grupie umożliwia udział w ciekawych dyskusjach dotyczących rynku pracy, sprzyja wymianie doświadczeń i jest szansą na wypracowanie spójnych standardów oraz narzędzi komunikacji zarówno z kandydatem, jak i pracownikiem - zachęca Wiktoria Bożek.


Specjaliści ds. HR spotkają się już 24 listopada w godz. 11.00-13.00 w siedzibie Devire przy al. Jerozolimskich 94. Jeśli jesteś zainteresowany obecnością podczas wydarzenia napisz lub zadzwoń: angelikamajkut@prfm.pl, tel. 533 550 259.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page