top of page

Członkowie i sympatycy PRFM zaproszeni na Security Forum


Wszystkie osoby związane z PRFM, a także obserwatorzy stowarzyszenia zostali zaproszeni do udziału w Security Forum, szkoleniu organizowanym przez Centrum Kompetencji A&S Polska. Warsztaty zostaną poprowadzone przez autora raportu PRFM pt. W poszukiwaniu optymalnego modelu ochrony, Jacka Grzechowiaka.


Ogromna dawka wiedzy, ciekawe przykłady i żarliwe dyskusje – właśnie tego należy oczekiwać po warsztatach pod kierownictwem Jacka Grzechowiaka, Dyrektora Centrum Kompetencji. To właśnie on pełnił funkcję pierwszego przewodniczącego Grupy ds. Ochrony i do dziś bywa gościem na organizowanych przez nią spotkaniach online.

Warto dodać, że ekspert jest autorem kompleksowego opracowania o współczesnych wyzwaniach branży security w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa obiektom komercyjnym i ich użytkownikom. Ten praktyczny poradnik wydany przez Polską Radę Facility Management wciąż można pobrać całkowicie za darmo, klikając w link: https://www.prfm.pl//raport-ochrona-2021 W publikacji znajdują się wypowiedzi wielu doświadczonych ekspertów, w tym znacznej mierze członków Grupy ds. Bezpieczeństwa, którą dziś prowadzi Tomasz Grzelak, który na co dzień pełni funkcję inspektora ds. bezpieczeństwa w DPD Polska.

A jeśli ktoś chciałaby usłyszeć garść praktycznych porad od pana Jacka z pierwszej ręki, może czuć się zaproszony na warsztaty z zakresu safety&security z cyklu Security Forum, które odbędą się 6 lipca o godz. 10:00 w Centrum Konesera w Warszawie. Są one skierowane konkretne do sektora Facility Management.

Udział w trzygodzinnym szkoleniu jest bezpłatny i po jego ukończeniu uczestnicy otrzymają certyfikat. Poza tym organizator planuje też czas na lunch i networking.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page