top of page

Żegnamy Tomasza Buczyńskiego


W dniu 18.07.2020 w wieku 42 lat, odszedł od nas Tomasz Buczyński - współzałożyciel i Prezes Zarządu General Property. W imieniu Zarządu Polskiej Rady Facility Management oraz redakcji magazynu "Obiekty" składamy najszczersze kondolencje rodzinie i krewnym Tomasza.

W imieniu zespołu General Property przekazujemy również treść pożegnania.

Krzysztof Kogut Prezes zarządu PRFM Redaktor naczelny magazynu "Obiekty"

 

W dniu 18.07.2020 r. odszedł od nas Tomasz Buczyński - współzałożyciel i Prezes Zarządu General Property, ale przede wszystkim nasz Przyjaciel. Każdy, kto miał okazję poznać Tomka, wie, że był Człowiekiem pełnym energii, którą zarażał wszystkich wokół, zawsze uśmiechnięty, otwarty na ludzi i ich potrzeby. Włożył ogrom pracy w budowę General Property.

W 2004 r., kiedy powstawała firma miał 26 lat i głowę pełną pomysłów. Nikt wtedy nie przypuszczał, że firma osiągnie dzisiejsze rozmiary i zostanie jednym z liderów rynku Facility Management w Polsce. Był liderem przez duże L.

Miał bardzo szerokie zainteresowania, był pasjonatem motoryzacji, muzyki, kuchni, sportu oraz wielkim fanem Liverpoolu. Z każdym z nas miał niewidoczną nić porozumienia, pozwalającą porozmawiać nie tylko o pracy ale i szczerze o życiu prywatnym.

Osoby, które poznały Tomka lepiej, zawsze wiedziały, że dla Niego wszyscy byliśmy najpierw ludźmi, a dopiero później pracownikami. Wchodząc do biura witał się z każdym z osobna, zarażając wszystkich swoją pasją do życia. Nie trzeba było wiele słów. Czasem po prostu uścisk dłoni, czasem jakiś spontanicznie rzucony żart, czasem zwykły uśmiech lub tylko spojrzenie w oczy w wymownym milczeniu. Wystarczyło ….

Pracował ponad siły, dążąc do ciągłego rozwoju Firmy. Będziemy wspólnie kontynuować to, co stworzył. Współpraca z Tomkiem była wielkim zaszczytem. Żegnaj Przyjacielu. YOU’LL NEVER WALK ALONE Współpracownicy

Pożegnanie naszego Przyjaciela Tomasza Buczyńskiego odbędzie się w najbliższy czwartek (23.07.2020r.) o godz. 12.00 w Warszawie w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny przy ul. Trakt Lubelski 157. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na pobliskim parafialnym cmentarzu przy ul. Cylichowskiej.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page