top of page

Żegnamy Tomasza Buczyńskiego


W dniu 18.07.2020 w wieku 42 lat, odszedł od nas Tomasz Buczyński - współzałożyciel i Prezes Zarządu General Property. W imieniu Zarządu Polskiej Rady Facility Management oraz redakcji magazynu "Obiekty" składamy najszczersze kondolencje rodzinie i krewnym Tomasza.

W imieniu zespołu General Property przekazujemy również treść pożegnania.

Krzysztof Kogut Prezes zarządu PRFM Redaktor naczelny magazynu "Obiekty"

 

W dniu 18.07.2020 r. odszedł od nas Tomasz Buczyński - współzałożyciel i Prezes Zarządu General Property, ale przede wszystkim nasz Przyjaciel. Każdy, kto miał okazję poznać Tomka, wie, że był Człowiekiem pełnym energii, którą zarażał wszystkich wokół, zawsze uśmiechnięty, otwarty na ludzi i ich potrzeby. Włożył ogrom pracy w budowę General Property.

W 2004 r., kiedy powstawała firma miał 26 lat i głowę pełną pomysłów. Nikt wtedy nie przypuszczał, że firma osiągnie dzisiejsze rozmiary i zostanie jednym z liderów rynku Facility Management w Polsce. Był liderem przez duże L.

Miał bardzo szerokie zainteresowania, był pasjonatem motoryzacji, muzyki, kuchni, sportu oraz wielkim fanem Liverpoolu. Z każdym z nas miał niewidoczną nić porozumienia, pozwalającą porozmawiać nie tylko o pracy ale i szczerze o życiu prywatnym.

Osoby, które poznały Tomka lepiej, zawsze wiedziały, że dla Niego wszyscy byliśmy najpierw ludźmi, a dopiero później pracownikami. Wchodząc do biura witał się z każdym z osobna, zarażając wszystkich swoją pasją do życia. Nie trzeba było wiele słów. Czasem po prostu uścisk dłoni, czasem jakiś spontanicznie rzucony żart, czasem zwykły uśmiech lub tylko spojrzenie w oczy w wymownym milczeniu. Wystarczyło ….

Pracował ponad siły, dążąc do ciągłego rozwoju Firmy. Będziemy wspólnie kontynuować to, co stworzył. Współpraca z Tomkiem była wielkim zaszczytem. Żegnaj Przyjacielu. YOU’LL NEVER WALK ALONE Współpracownicy

Pożegnanie naszego Przyjaciela Tomasza Buczyńskiego odbędzie się w najbliższy czwartek (23.07.2020r.) o godz. 12.00 w Warszawie w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny przy ul. Trakt Lubelski 157. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na pobliskim parafialnym cmentarzu przy ul. Cylichowskiej.

Wyróżnione posty