top of page

Webinar: Oszczędności w firmie - jak optymalizować codzienne koszty?


Termin: 23.06 (wtorek) godz. 10:00

Udział: Bezpłatny

Poziom i struktura codziennych kosztów bezpośrednio wpływa na rentowność przedsiębiorstwa. Dziś, w świetle trudnych warunków rynkowych i globalnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, nie ma w biznesie miejsca na firmy, które nie przynoszą zysków – albo – które przynajmniej nie starają się zoptymalizować swoich kosztów. Priorytetem każdej organizacji jest przecież utrzymanie rentowności poprzez generowanie jak największych przychodów ze sprzedaży oferowanych produktów i usług przy jednoczesnym obniżaniu kosztów.Jak więc generować oszczędności w firmie? Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy webinar, podczas którego spojrzymy na temat oszczędności pod wieloma względami.

Agenda spotkania:

  • Oszczędności operacyjne – Czas 20:00 min

Nowatorskie podejście do optymalizacji kosztów. Holistyczne ujęcie zagadnienia. 5 praktycznych zaleceń do skutecznej i efektywnej optymalizacji kosztów operacyjnych. Jakie kroki należy wykonać aby projekt zakończył się sukcesem. Case Study – jakie wyniki w praktyce przynosi skuteczna optymalizacja koszów.

  • Oszczędności podatkowe – Czas 20:00 min

Wybór odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Ulgi podatkowe dla przedsiębiorstw prowadzących działalność badawczo rozwojową (Ulga B+R, IP Box). Ulga na złe długi w podatkach dochodowych oraz podatku od towarów i usług. Skumulowane nadwyżki na rachunkach VAT.

  • Oszczędności dzięki digitalizacji procesów – Czas 20:00 min

Zarządzania kosztami w dziale księgowości – przy wykorzystaniu automatycznego systemu OCR dokumentów. Rent a robot – nowy standard „zatrudnienia” Case Study – dobór odpowiednich rozwiązań IT – zarządzanie obiegiem dokumentów/praca zdalna w erze post-covidovej.

Swoja wiedzą podzielą się:

Eksperci z firmy 4optima, wspierającej przedsiębiorców w optymalizacji kosztów, procesów i zakupów, poprzez wdrażanie narzędzi wspierających automatyzację raportowania, wizualizację danych i business intelligence. Doradcy podatkowi z Arena Tax, licencjonowanej spółki doradztwa podatkowego, zapewniającej kompleksowe rozwiązania w zakresie podatków i cen transferowych. Praktycy z Arena Digital, dostawcy rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów biznesowych i doradztwa wdrożeń IT.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page