Życzenia Świąteczne i Noworoczne!

December 23, 2019

 

 

Szanowni Państwo,

 

Uwielbiam pisać wstępniaki do końcoworocznego wydania naszego magazynu! To świetna okazja do tego, by spojrzeć za siebie i pożegnać mijający rok, ale także z odwagą spojrzeć w przyszłość i spróbować dostrzec to, co ciekawego czeka nas za horyzontem. A jako, że jestem świeżo po lekturze “Historii Filozofii” Tatarkiewicza, będzie filozoficznie, a co. 

 

Dziś będzie o stosunku. Naszym. Do przeszłości i przyszłości, ale przede wszystkim do teraźniejszości… Życzę Państwu, by każdy z Was złożył im swoje prywatne życzenia, w mojej głowie mają one rodzajnik żeński. Ale Wy zwracajcie się do nich jak tylko chcecie. 

 

Zatem,

 

Droga Przeszłości, 

 

dzięki, że byłaś jaka byłaś i że pozwoliłaś mi być takim jakim byłem. Nie mogłaś być inna niż byłaś, a ja wraz z Tobą. Wiele się działo: spotkania, kongresy, rozmowy, napisane artykuły, przeprowadzone i nieprzeprowadzone projekty... przemyślenia. Będą mi one zawsze bliskie i ważne, dzięki za naukę. Chylę czoło przed tym co mi podarowałaś i żegnam Cię życząc Ci abyś pozostała piękna w mej pamięci i nie wracała w postaci wątpliwości. Całuski i do zobaczenia we wspomnieniach! 

 

Droga Przyszłości, 

 

fascynujesz mnie i zachwycasz jednocześnie. Głowa pęka, gdy o Tobie myślę. Nowe wyzwania, zadania i okoliczności, ograniczenia i możliwości. Przyszłości! Nie urośnij proszę  do rozmiaru obezwładniających wyobrażeń. Pozwól bym przyjął Cię z pokorą, równowagą w sercu i głowie i byś mogła dawać mi nadzieję. Życzę Ci byś była zaskakująca, pociągająca i stawiała na mej drodze ludzi Dobrej Woli! Do zobaczenia już za chwilę! 

 

Droga Teraźniejszości,

 

bądź! Stań się i nabierz wyraźniejszych granic. Pozwól być ze sobą i angażować się na sto procent. Nie znikaj, nie wierć się nie kręć, nie chowaj za koleżankami. Jesteś piękna i wspaniała kiedy tak cudownie spajasz. Życzę Ci byś pozwoliła mi być z sobą zawsze blisko i byś spotykała się częściej z Teraźniejszościami innych ludzi. Niech w ich oczach pojawi się ta iskra! 

 

A Wam Drodzy Czytelnicy, życzę byście zawsze znaleźli swój środek i balans!

 

Z wyrazami szacunku,

 

Krzysztof Kogut

Redaktor Naczelny 

Real Estate Manager

 

 

Prezes Polskiej Rady Facility Management 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

III Walne Zgromadzenie Delegatów PRFM ON-LINE. Agenda spotkania

August 22, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2019 by POLISH FACILITY MANAGEMENT COUNCIL.