top of page

30 maja 2019 - kolejne spotkanie Grupy ds. Workplace


Kolejne spotkanie Grupy Doradczej ds. Workplace odbędzie się już 30 maja (czwartek) w biurze MSD Polska przy ulicy Chłodnej 51 w Warszawie.

Tematem spotkania w dalszym ciągu będzie:

· dyskusja na temat struktury dokumentu "Przeprowadzka firmy jako początek zmian postrzegania działów FM i administracji wewnątrz organizacji - metody i sposoby wspierające ewolucje działów pomocniczych", tworzonego przez Grupę. Ostatnie spotkanie doprowadziło do wniosków, iż korzystniej będzie przedstawić złożone relacje i procesy w sposób zwizualizowany. Dlatego teraz uczestnicy zajmą się opracowaniem graficznym całego procesu przeprowadzania firmy, wykorzystując m.in. oś czasu.

· zebranie wspólnych doświadczeń na temat procesu przeprowadzki w celu ich dokładniejszego porównania pomiędzy różnymi organizacjami

Opracowywany przez nas dokument pomoże w wypracowaniu kierunku jaki FM powinien obrać, aby budować swoje relacje biznesowe tak, by stać się biznes partnerem wszystkich podmiotów biorących udział w przeprowadzce. Pochylimy się także nad zagadnieniem w jaki sposób wykorzystać przeprowadzkę do wzmocnienie pozycji swojego działu.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 11:00 - 14:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zgłoszenia pod adresem biuro@prfm.pl

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page