top of page

Nina Jasiewicz na czele Grupy ds. Workplace przy Polskiej Radzie Facility Management

Powakacyjne spotkanie Grupy Doradczej ds. Workplace przy Polskiej Radzie Facility Management odbyło się pod koniec września w siedzibie koncernu farmaceutycznego MSD w warszawskim biurowcu WTT.

Uczestnicy spotkania rozmawiali o końcowej formie logiki dokumentu, którego celem będzie wspieranie strategicznej roli Facility Mangera w korporacjach. Opracowanie, poruszać będzie najważniejsze zagadnienia dotyczące procesu przeprowadzki i zmiany biura i będzie pierwszym dokumentem od specjalistów z branży FM stworzonym na potrzeby osób rozpoczynających swoją karierę z administrowaniem biurami i miejscami pracy a także dla osób, które chcą usystematyzować swoją wiedzę na ten temat.

Ponad to Grupa uzyskała przewodniczącą, którą została Nina Jasiewicz, mająca ogromne i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem FM u klientów korporacyjnych.

“Uważam, że Facility management poprzez kreowanie miejsca pracy, wpływa na produktywność pracowników, a co za tym idzie na wyniki finansowe firm. Dlatego tak ważne jest, by osoby zajmujące się Facility Managementem miały szeroką wiedzę o tym, jak można optymalnie zorganizować i zadbać o środowisko pracy. Spędzamy w pracy nierzadko więcej czasu niż w domu i warto zadbać o to, by miejsce pracy było odpowiednio zaprojektowane i dostosowane do wymagań firmy i pracowników. Moją pasją jest współczesny design i architektura, bliskie są mi też tematy zrównoważonego rozwoju. Moje zainteresowania często wykorzystuję w pracy, angażując się w prowadzone projekty biurowe. Wierze, że nawet niewielkie zmiany w przestrzeni pracy, mogą wpłynąć pozytywnie na pracę wszystkich użytkowników biura, dlatego też współpracuję z Polską Radą Facility Management, której celem jest podniesienie rangi zawodów FM – zaznacza Nina Jasiewicz”

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page