top of page

Stan Mitchell Honorowym Członkiem Polskiej Rady Facility Management!

W międzynarodowych środowiskach FMowych uchodzi za jednego z najlepszych światowych ekspertów w tej dziedzinie. Jest współtwórcą i pomysłodawcą wielu międzynarodowych projektów na rzecz promocji FM między innymi Global FM oraz BIFM (British Institute of Facility Management), które dziś są uznawane za jedne z najprężniej działających organizacji tego typu na świecie.

Stan Mitchell to człowiek instytucja, społecznik i prawdziwy lider, który swoim doświadczeniem i wiedza chętnie dzieli się z ludźmi na całym świecie. Poza tym Stan jest przewodniczącym Komitetu Technicznego ISO TC 267 dla Facility Management, co oznacza, że uczestniczy w większości projektów mających na celu tworzenie wiodących globalnych standardów rynkowych w naszym sektorze.

Dzięki jego pracy i inspiracjom, stowarzyszenia branżowe i instytucje podnoszące jakość funkcjonowania lokalnych rynków FM, posiadają zaawansowane narzędzia, które umożliwiają profesjonalizację relacji biznesowych oraz budowanie strategii FM opartych na wiedzy, zrozumieniu i partnerstwie.

To bardzo trudne zadanie bowiem wymaga połączenia abstrakcyjnego myślenia o problematyce FM z głębokim zrozumieniem codziennych operacji.

Podczas Szkolenia Real Estate Management, organizowanego przez magazyn "Real Estate Manager" jakie odbyło się w dniach 24-25 maja w Poznaniu, a którego partnerem merytorycznym była Polska Rada Facility Management, Stan Mitchell odebrał z rąk Zarządu PRFM tytuł Honorowego Członka stowarzyszenia.

To pierwszy tego typu tytuł przyznany przez Polską Radę Facility Management i podziękowanie za prawie 30 lat pracy na rzecz profesjonalizacji rynku FM na całym świecie.

Wręczanie tytułu połączone było z brawurową prezentacją Stana na temat rynku norm i standardów, które można wykorzystać w codziennej pracy na linii dostawca - odbiorca usług FM. Z pewnością dla wszystkich uczestników szkolenia była to idealna okazja do usystematyzowania swojej wiedzy na temat profesjonalnej dziedziny jaką jest Facility Management.

Stan zaprezentował również zebranym na czym polega i dlaczego tak ważna jest nowa norma ISO 41001, która jest pierwszym standardem opisującym systemy zarządzania obszarem Facility Management we wszystkich typach organizacji.

W przyszłości dzięki tej normie możliwe będzie certyfikowanie firm w dziedzinie zarządzania FMem, co znacząco przyczyni się to zwiększenia jego prestiżu i umiejscowienia bliżej strategicznych celów organizacji.

Polska Rada Facility Management dostrzega wyraźną potrzebę przenoszenia zagranicznej wiedzy na grunt polski i adaptowania jej do krajowych realiów biznesowych, dlatego z pewnością nie będzie to ostatnia inicjatywa tego typu.

Więcej informacji o działalności Stana Mitchella na:

http://key.fm/

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page