top of page

Sylwetka Superhero Facility Manager na spotkaniu Grupy ds. Edukacji


Zeszłotygodniowy maraton spotkań grup roboczych miał swoją kulminację w czwartek 17 maja gdy spotkała się Grupa do spraw Edukacji. Choć skład był nieco okrojony ze względu na kilka nieobecności to jednak 4 osobowej grupie, której wyjątkowo przewodził Krzysztof Kogut, Prezes PRFM w zastępstwie Tadeusza Sztopa, udało się przeanalizować kluczowe kompetencje facility managera. Dzięki pogłębionej analizie udało się stworzyć wstępny katalog kompetencji oraz ścieżek zawodowych, które są niezbędne by rozwijać sie w branży FM. Podczas spotkania doszło również do pierwszej konsultacji na temat programu studiów podyplomowych oraz wstępnego programu dla szkół średnich i techników.

Uczestnicy dogłębne przeanalizowali również obszar kompetencji managerskich i umiejętności miękkich Facility Managerów i ich wpływ na funkcjonowanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Trwają prace nad dokumentem opisującym problematykę kształcenia i rozwoju osobistego w branży FM. Wszystkie argumenty zebrane podczas spotkań będą wykorzystane do jego stworzenia. Będzie to pierwsze opracowanie tego typu na polskim rynku, w którym dojdzie do mariażu świata nauki i biznesu na rzecz lepszego kształcenia przyszłych kadr zawodowych.

Kolejne spotkanie planowane jest na: 18.06

Na zdjęciu (od lewej): Krzysztof Kogut (prezes PRFM), Andrzej Kotarba (Gegenbauer), Martyna Kryjan (Spie), Michał Nowak (Sodexo)

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page