Sylwetka Superhero Facility Manager na spotkaniu Grupy ds. Edukacji

May 22, 2018

 

Zeszłotygodniowy maraton spotkań grup roboczych miał swoją kulminację w czwartek 17 maja gdy spotkała się Grupa do spraw Edukacji. Choć skład był nieco okrojony ze względu na kilka nieobecności to jednak 4 osobowej grupie, której wyjątkowo przewodził Krzysztof Kogut, Prezes PRFM w zastępstwie Tadeusza Sztopa, udało się przeanalizować kluczowe kompetencje facility managera. Dzięki pogłębionej analizie udało się stworzyć wstępny katalog kompetencji oraz ścieżek zawodowych, które są niezbędne by rozwijać sie w branży FM. Podczas spotkania doszło również do pierwszej konsultacji na temat programu studiów podyplomowych oraz wstępnego programu dla szkół średnich i techników. 

 

Uczestnicy dogłębne przeanalizowali również obszar kompetencji managerskich i umiejętności miękkich  Facility Managerów i ich wpływ na funkcjonowanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi. 

 

Trwają prace nad dokumentem opisującym problematykę kształcenia i rozwoju osobistego w branży FM. Wszystkie argumenty zebrane podczas spotkań będą wykorzystane do jego stworzenia. Będzie to pierwsze opracowanie tego typu na polskim rynku, w którym dojdzie do mariażu świata nauki i biznesu na rzecz lepszego kształcenia przyszłych kadr zawodowych. 

 

Kolejne spotkanie planowane jest na: 18.06 

 

Na zdjęciu (od lewej): Krzysztof Kogut (prezes PRFM), Andrzej Kotarba (Gegenbauer), Martyna Kryjan (Spie), Michał Nowak (Sodexo)

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Solidarność w czasach kryzysu

March 23, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty