top of page

Do zarządów. Zgłoszenie Delegatów- dlaczego to tak ważne aby wyznaczyć osoby mogące się angażować?

Pamiętajmy, że Polska Rada Facility Management opiera się w głównej mierze o ekspercką wiedzę i doświadczenia jej Delegatów. W tej chwili większość Członków oraz Partnerów Wspierających zgłosiła już swoich Delegatów do Zarządu PRFM, dzięki czemu możliwe jest sprawne zarządzanie kontaktem z nimi. Tym z Państwa, którzy jednak wciąż zastanawiają się kogo wyznaczyć wśród swoich pracowników polecam przeanalizowanie poniższych punktów i próbę odpowiedzenia sobie na poniższe pytania lub zagadnienia:

  1. Czy któraś z określonych Grup Roboczych jest w obszarze zainteresowania mojej firmy/ moich pracowników? Sprawdź GRUPY ROBOCZE

  2. Czy moi najbardziej doświadczeni pracownicy będą mieli czas na angażowanie się w prace PRFM oraz działalność Grup Roboczych? Jeśli nie zawsze lub rzadko - może warto wyznaczyć im asystenta lub łącznika, który będzie uczestniczył w pracach, gdy wyznaczony Delegat nie będzie mógł?

  3. Czy w moich strukturach znajdują się młodzi, chętni do angażowania się w ciekawe projekty pracownicy? Ich zapał i zaangażowanie mogą się okazać zbawienne dla prac PRFM a dla nich samych stać się wspaniałym branżowym doświadczeniem networkingowym.

  4. Czy w moim dziale marketingu i HR mogę wyznaczyć osoby koordynujące uczestnictwo Delegatów w określonych projektach PRFM? Jeśli tak, warto to zrobić! Informacje od PRFM nie powinny ginąć w natłoku innych medialnych i marketingowych zdarzeń. Warto o to zadbać.

  5. Czy będę skłonny ułatwić swoim Delegatom udział w pracach PRFM, poprzez umożliwienie im w godzinach pracy lub po godzinach okazyjnego angażowanie się w poszczególne dyskusje lub projekty, zadania bądź spotkania?

Ci z Państwa, którzy jeszcze nie wyznaczyli swoich Delegatów lub pragną to wymienić kogoś z już zadeklarowanych mogą to zrobić mailowo na adres: krzysztofkogut@prfm.pl używając następującej formatki:

DELEGAT:

Nazwa firmy / Imię / Nazwisko / Numer PESEL / tel kontaktowy / adres email / krótki opis specjalizacji.

KOORDYNATOR - marketing/PR/ HR (nie Delegat)

Nazwa firmy / Imię / Nazwisko / Numer PESEL / tel kontaktowy / adres email / krótki opis specjalizacji.

Nie zwlekaj już czas na precyzyjne wyznaczenie Delagatów!

Zglaszanie_delegatow
 

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page