Do zarządów. Zgłoszenie Delegatów- dlaczego to tak ważne aby wyznaczyć osoby mogące się angażować?

January 3, 2018

Pamiętajmy, że Polska Rada Facility Management opiera się w głównej mierze o ekspercką wiedzę i doświadczenia jej Delegatów. W tej chwili większość Członków oraz Partnerów Wspierających zgłosiła już swoich Delegatów do Zarządu PRFM, dzięki czemu możliwe jest sprawne zarządzanie kontaktem z nimi. Tym z Państwa, którzy jednak wciąż zastanawiają się kogo wyznaczyć wśród swoich pracowników  polecam przeanalizowanie poniższych punktów i próbę odpowiedzenia sobie na poniższe pytania lub zagadnienia: 

 

  1. Czy któraś z określonych Grup Roboczych jest w obszarze zainteresowania mojej firmy/ moich pracowników? Sprawdź GRUPY ROBOCZE

  2. Czy moi najbardziej doświadczeni pracownicy będą mieli czas na angażowanie się w prace PRFM oraz działalność Grup Roboczych? Jeśli nie zawsze lub rzadko - może warto wyznaczyć im asystenta lub łącznika, który będzie uczestniczył w pracach, gdy wyznaczony Delegat nie będzie mógł? 

  3. Czy w moich strukturach znajdują się młodzi, chętni do angażowania się w ciekawe projekty pracownicy? Ich zapał i zaangażowanie mogą się okazać zbawienne dla prac PRFM a dla nich samych stać się wspaniałym branżowym doświadczeniem networkingowym.

  4. Czy w moim dziale marketingu i HR mogę wyznaczyć osoby koordynujące uczestnictwo Delegatów w określonych projektach PRFM? Jeśli tak, warto to zrobić! Informacje od PRFM nie powinny ginąć w natłoku innych medialnych i marketingowych zdarzeń. Warto o to zadbać.

  5. Czy będę skłonny ułatwić swoim Delegatom udział w pracach PRFM, poprzez umożliwienie im w godzinach pracy lub po godzinach okazyjnego angażowanie się w poszczególne dyskusje lub projekty, zadania bądź spotkania?

Ci z Państwa, którzy jeszcze nie wyznaczyli swoich Delegatów lub pragną to wymienić kogoś z już zadeklarowanych mogą to zrobić mailowo na adres: krzysztofkogut@prfm.pl używając następującej formatki:

 

DELEGAT:

Nazwa firmy / Imię / Nazwisko / Numer PESEL / tel kontaktowy / adres email / krótki opis specjalizacji. 

 

KOORDYNATOR - marketing/PR/ HR  (nie Delegat) 

Nazwa firmy / Imię / Nazwisko / Numer PESEL / tel kontaktowy / adres email / krótki opis specjalizacji. 

 

Nie zwlekaj już czas na precyzyjne wyznaczenie Delagatów! 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Branża usług dla nieruchomości stworzy nowe miejsca pracy

July 8, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty